Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az öltözet kur*vás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az öltözet kur*vás egy konditeremben?

Figyelt kérdés

Fekete hosszú melegítőnadrág és fekete sportmelltartó.


[link]


Nem tudom hogy ez most topnak vagy melltartónak számít-e. Mindenesetre ez számomra kényelmesebb lenne (kevésbé izzadnám szét a pólóimat, szabadabb mozgás stb.). De ez megszokott egy konditeremben? Természetesen testileg nem így nézek ki és nem is szeretnék. Csak pár halvány kockát a hasamra meg feszesebb combot feneket.


18/L


2013. márc. 31. 12:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A csaj k*rvás, ha csak a top van felül, bő naci alul, szerintem semmi baj sincs vele.

Egyébként a melltartó is miért lenne k*rvás, ugyanaz, mint a bikini, csak ott még bugyiba is vagy XD

2013. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát ha ez megszokott dolog és nem fognak kinézni onnan mint kis ri*bancot akkor felveszem, mert nincs rajta mit szégyellni szerintem. Többet takar mint egy bikini. De ha most emiatt lesajnálnának akkor tudok pólóban is edzeni.
2013. márc. 31. 12:59
 13/18 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a rucival :D
2013. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen az. Mutogatni akarod magad az ott lévő pasiknak vagy kondizni mész le??? Elsőre tökélete a ruha, másodikra már nem.
2013. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Utolsó elég rossz az érvelésed. Szerintem ebben a ruhába is tökéletesen lehet kondizni. :D Ennyi erővel a pasik kondizni mennek le vagy nőket stírölni.
2013. márc. 31. 14:22
 16/18 anonim válasza:
61%

oszinten,ha van baratod,akkor o nem fogja preferalni

no letemre ha en meglatnalak ilyenben,rohadtul kineznelek,mar ne haragudj..

persze,hogy a pasik azt mondjak,hogy nincs ezzel semmi gond,mert ok szivesen neznenek ebben,de hidd el,nem oda valo az,ha nem vagy profi sportolo.

2013. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Tesóm is sokat kondizik meg csomó ismerősöm kérdeztem akik rendszerességgel járnak és ők azt mondták hogy ez tök normális konditeremben. De gondoltam hogy azért lehet nem kéne. Valószínűleg azért nem fogok ilyet hordani...
2013. márc. 31. 14:54
 18/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem k rvás hanem sexy de kondiba szerintem teljesen elfogadott azért izzad az ember .. ez az öltözék pont megfelelő
2013. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!