Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belészerettem! De ő alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belészerettem! De ő alig ismer, hogy jelezzem?

Figyelt kérdés

Egy évvel idősebb a fiú, de eddig egy-két szót beszéltem vele, és ritkán találkozunk csak.

Úgy érzem, ha nem lehetek a közelében, üres az életem, de nem merek felé közeledni. 19 éves


2013. ápr. 1. 14:40
 1/7 Antonius Caepio ***** válasza:
100%

Egy-két szó alapján beleszerettél? :-)


Mosolyogj rá, keresd a tekintetét. Esetleg, ha úgy könnyebb, akkor írj rá valami közösségi oldalon és kezdjetek el valami általános dologról beszélgetni.

2013. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez még csak vonzalom szerintem, de nincs jogom megítélni.:) Mindenesetre beszélgessetek, ismerkedjetek.^^
2013. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy-két mondat, a mozdulatai, a mosolya, a tekintete... igen, beleszerettem első látásra :)

Nem merem bejelölni, nehogy azt higgye, hogy nyomulok és megszállott vagyok.

2013. ápr. 1. 15:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden nap minden percében rá gondolok, nem bírok enni, összeszorul a gyomrom
2013. ápr. 1. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:

19/F vagyok, hátha én... :-D

Bár ez 1 az 1 000 000-hoz. :-)

2013. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként engem jelölt már be nem egy lány futó ismeretség alapján, és egyszer sem jutott eszembe, hogy nyomulna valamelyik.
2013. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16:48-as: egyetemista vagy? :D
2013. ápr. 3. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!