Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állásinterjún szóba jöhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állásinterjún szóba jöhet a csajozás?

Figyelt kérdés

Mert voltam egy állásinterjún, ahol elég béna kérdéseket tettek fel. Értem én, hogy a HR-es ezt tanulta az iskolába, de akkor is nagyon követelőzően kérdezösködött. Pl arról, hogy vannak e barátaim meg, hogy mit csináltam nyár óta mert akkor záróvizsgáztam ugye.


Na és hogy mit csináltam?


Nekem az egyetem elég csehül ment, mert 0 életképességgel kerültem be, fogalmam nem volt arról, hogyan kell bánni az emberekkel és annyira okos se voltam, hogy egy zárkózott, de jol teljesitő stréber legyek. Szóval a tanulmányok nehezen mentek és a kapcsolatteremtés is. Rengeteget sirtam, idegeskedtem. Elsősorban nem a tanulás miatt, hanem hogy egyedül maradok és szüzen halok meg. Ráadásul lányok se voltak az iskolában.


Na és záróvizsgakor még nem volt nyelvvizsgám (igen, még egy olyan középszintü nyelvvizsgám se volt, mint ami egy csomo tininek), azt csak több hónapos halogatás után, kb 1 honap önálló felkészülés után tettem le.


Közbe meg javarészt csajozni jártam. Nem volt könnyü, mert a nullárol kellett megtanulni megérteni az emberek érzelmi müködését. És nagyon nehezen ment a csjaozás is, de minden bukás ellenére csináltam kitartóan. Most gondold el, odamenni ismeretlen társaságokhoz, ahol beszólnak, kinevetnek, próbálnak lejáratni és meg kell mutatnod a nőknek, hogy te veled érdemes foglalkozniuk.


És állásinterjun tudom hogy arra kiváncsiak, hogy miylen hozzáállásom van a dolgokhoz. És nem mondhatom azt, hogy "csajoztam", mert kiröhögnek...azt hiszik, hogy a csajozás az ilyen legutolsó téma mindenkinél, mert mindenki alapból tudja...hát nekem vért kellett izzadni egy átlag barátnőért is. Mert mire lett barátnőm, addigra már tul voltam számtalan elutasitáson. Sorba ráztak le a nők és fogalmam sem volt, hogy miért történik mindig ugyanaz. De hát fel kellett állnom, és probálkozni tovább.


Na de mivel erröl nem számolthatok be egy állásinterjun igy maradt a hebegés, hogy mit is csináltam a diploma óta. Ugyanis nem dolgoztam sehol.


2013. ápr. 2. 18:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Szóba jöhet az,van-e családod,van-e gyereked,vagy akár komoly kapcsolatod.A legtöbb munkáltató ezt is számításba veszi.
2013. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Ezek mindenre kíváncsiak,még arra is hogyan dugsz...

Elég undorító az egész dolog.

2013. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de azt csak családapitási dolgok miatt. pl minek vennének fel egy nőt, akin látják, hogy majd gyesböl gyesbe fog bujkálni csak hogy ne kelljen dolgoznia
2013. ápr. 2. 19:04
 4/17 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz pályakezdőként munkát találni. Ha behívnak állásinterjúra, akkor az már fél siker. De ott el kell tudni adni magadat. El kell hitetni velük, hogy te vagy az, aki ezt a munkát a legjobban el tudnád látni az összes jelentkező közül. Ehhez kell egy kicsit túlozni, fényezni magadat, és legfőképpen fő az önbizalom.

Tehát olyanokat akarnak hallani, hogy szaklapokat olvasol, nyelvet tanulsz, tájékozódol a szabadidődben, és amíg nem találsz munkát.

A magánéletedhez semmi közük. Arra senki nem kiváncsi, hogy hány barátnőd volt már, és hogy ismerkedtél meg velük.

De szerintem ezt te is tudod, és csak kamu a kérdés. Ha mégsem, akkor te jó ég!

Vannak a neten álláskereső portálok, ott vannak állásinterjú kérdések, és minta válaszok, tanulmányozd őket.

2013. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

bocs, de ezt nem kérdezik meg,

a fb oldaladat viszont megnézhetik N

2013. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

azt nem kérdezték, hogy van e csajom.


ez a kérdés, most arról szól, hogy én csak azt tudnám nekik elmondani, hogy:


"hát nem csináltam semmi hasznosat mióta diplomáztam, csak nőztem"


tuti hülyének néznének. Mert milyen már, hogy valami "nőzik"?


hát nekem elég komoly dolog volt, hogy megtanulok e nözni vagy sem.


bezzeg ha megtanulok még két nyelvet unalmamban arra tapsoltak volna....

2013. ápr. 2. 19:08
 7/17 A kérdező kommentje:

félre értettétek a kérdést...


ÉN mondtam volna, hogy csajozni jártam, mert másról nem tudtam volna beszámolni.


De egy másik példával érthetöbbé teszem:


megkérdezik, hogy mi a hobbim. Én meg mondom, hogy zenélek. Mármint iyeln sound engineering (megcsinálom, hogy jól szóljanak a felvételek, most tök mindegy, hogy rock, vagy trance, vagy akármi). Meg csinálok saját dalokat is. Jobbára hobbi, de már elég sokat költöttem berendezésekre.


És amikor ezt megemlitettem, a hr-es egyböl érdeklődve (követelözve kérdezte), hogy én ezt mennyire komolyan müvelem? Ugy értette, hogy MEG TUDNÉK E BELÖLE ÉLNI. Mert ugye csak az számit...

2013. ápr. 2. 19:10
 8/17 anonim ***** válasza:

Facebookomat azt nézegethetik, csak az ismerőseim láthatnak belőle bármi érdemlegeset. :D


Kérdező, állásinterjún beszélhetsz arról, hogy érdekel a pszichológia, a személyközi kapcsolatok, az emberek minél jobb megismerése (beleértve az önismeretet) és te ezeket szívesen tanulmányozod hobbiszinten. Ez ugyanaz, mint a csajozás, csak kicsit elegánsabban megfogalmazva.

2013. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
háát nekem a csajozás nem hobbiszinten ment, hanem kb élethalál téma volt.
2013. ápr. 2. 19:11
 10/17 A kérdező kommentje:
annyira kétségbeesetten kerestem csajt, mint mások munkát.
2013. ápr. 2. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!