Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állásinterjún szóba jöhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állásinterjún szóba jöhet a csajozás?

Figyelt kérdés

Mert voltam egy állásinterjún, ahol elég béna kérdéseket tettek fel. Értem én, hogy a HR-es ezt tanulta az iskolába, de akkor is nagyon követelőzően kérdezösködött. Pl arról, hogy vannak e barátaim meg, hogy mit csináltam nyár óta mert akkor záróvizsgáztam ugye.


Na és hogy mit csináltam?


Nekem az egyetem elég csehül ment, mert 0 életképességgel kerültem be, fogalmam nem volt arról, hogyan kell bánni az emberekkel és annyira okos se voltam, hogy egy zárkózott, de jol teljesitő stréber legyek. Szóval a tanulmányok nehezen mentek és a kapcsolatteremtés is. Rengeteget sirtam, idegeskedtem. Elsősorban nem a tanulás miatt, hanem hogy egyedül maradok és szüzen halok meg. Ráadásul lányok se voltak az iskolában.


Na és záróvizsgakor még nem volt nyelvvizsgám (igen, még egy olyan középszintü nyelvvizsgám se volt, mint ami egy csomo tininek), azt csak több hónapos halogatás után, kb 1 honap önálló felkészülés után tettem le.


Közbe meg javarészt csajozni jártam. Nem volt könnyü, mert a nullárol kellett megtanulni megérteni az emberek érzelmi müködését. És nagyon nehezen ment a csjaozás is, de minden bukás ellenére csináltam kitartóan. Most gondold el, odamenni ismeretlen társaságokhoz, ahol beszólnak, kinevetnek, próbálnak lejáratni és meg kell mutatnod a nőknek, hogy te veled érdemes foglalkozniuk.


És állásinterjun tudom hogy arra kiváncsiak, hogy miylen hozzáállásom van a dolgokhoz. És nem mondhatom azt, hogy "csajoztam", mert kiröhögnek...azt hiszik, hogy a csajozás az ilyen legutolsó téma mindenkinél, mert mindenki alapból tudja...hát nekem vért kellett izzadni egy átlag barátnőért is. Mert mire lett barátnőm, addigra már tul voltam számtalan elutasitáson. Sorba ráztak le a nők és fogalmam sem volt, hogy miért történik mindig ugyanaz. De hát fel kellett állnom, és probálkozni tovább.


Na de mivel erröl nem számolthatok be egy állásinterjun igy maradt a hebegés, hogy mit is csináltam a diploma óta. Ugyanis nem dolgoztam sehol.


2013. ápr. 2. 18:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Semmi különös. Az állásinterjú egy személyiségteszt, ugyanaz, mint egy randi egy hosszútávra tervező nővel. Ugyanúgy méricskél, figyeli minden rezdülésed, nézi, mit hol ba-szol el, hol vannak a hibák a személyiségedben, egy igazi ízig vérig laborpatkánynak vagy kezelve. Tökéletesen arra van ráállva, hogy mikor cseszed el, mikor lehet kilökni, hogy jöjjön a következő, nálad még nyerőbb másik pofa. Ennyiről van szó. Ugyanaz mint a nőkkel ismerkedés= szar idegesítő mocsokság. Jobban teszed, ha hazudsz éjjel nappal, mond amit hallani akar, hazudd a legjobbat és kész. Az egész világ egy szemét képmutató söpredék, az emberek zöme nem szeretik a különcöket, nem tudják, nem AKARJÁK! megérteni,ha valakinek nem úgy jött össze az élet, nem úgy haladt a személyiségfejlődésük, nehezen teremtenek kapcsolatot, tehát nem lehet belőlük derék , símulékony munkásrabszolgát kinevelni, hogy a nők is ugyanezt teszik a randevón, állásinterjúztatnak,hogy mennyire lehet téged a kedvük kényük szerint személyiségben formálni.

Két jó tipp: HAZUDJ + SZARD LE!

2013. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt kell mondani, h minkát kerestél, de eddig nem volt semmi. Ez teljesen elfogadható, mert nem könnyű munkát találni, van, aki 1 év után se talál semmit. Attól meg ne félj, h mit gondolnak rólad, új közösség, nem ismertek előtte, szóval olyan lehetsz, amilyen lenni akarsz. Az elején én nagyon csendes voltam, csak hallgattam, ahogy beszólnak nekem, de utána rájöttem, h ezek csak ilyen kis semmilyen szivatások és én is beszóltam nekik, meg visszaszóltam.
2013. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
na hát azért ha mondjuk elmultál 25 és már mondjuk 2 éve nem találtál munkát és SOSEM dolgoztál sehol, akkor igen le vagy irva...sok helyen kikötés hogy 25 év alatt legyél, ha pályakezdő vagy, és a diplomádat max 2 éve vetted át...
2013. ápr. 8. 11:34
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha így gondolkodsz az állásinterjúról, akkor soha nem is lesz munkád. Hogy neked az életedben az a központi kérdés, hogy megtanulj csajozni elég rossz duma egy állásinterjún.

Én elhiszem, hogy annak, akinek még soha nem volt barátnője ez nagyon fontos. De a magánéletet és a munkát külön kéne választani. Ha ezzel jössz állásinterjún, akkor azt fogják leszűrni, hogy elég egyoldalú a gondolkodásod.

Szakmai dolgokra kell koncentrálni.

Hogy 2 éve nem találsz munkahelyet, ez sem olyan nagy baj, hiszen manapság nagyon kevés helyen állnak szóba pályakezdőkkel. Ha mégis, akkor annak elsősorban az az oka, hogy nem akarják megfizetni a dolgozót. Sajnos nálunk van ilyen hely, az én bérigényem bruttó 300 e ft, ami diplomával, tapasztalattal, két aktív nyelvtudással igazán nem sok. De az egyetlen cég, ahol a városban ilyen jellegű embereket foglalkoztatnak, a max. 150 e-et volt hajlandó kifizetni. Kizárólag pályakezdőket interjúztattak, velem szóba sem álltak, túl drága vagyok...

Az ilyen helyeket keresd, és ott viszont add elő magad: szabadidődben a szakmával kapcsolatosan fejleszted magad, nyelvet tanulsz.

Egyébként ha 2 éve nincs munkád, mégis mit csinálsz? Mert az valóban elég rosszul hangzik, hogy semmit, hanem csak a nőket hajtod. Én fél évig voltam munkanélküli, elkezdtem németül tanulni.

Ne sajnáld már magad annyira, hogy se nőd, se állásod, hanem kapd össze magad, mert így nem is lesz soha.

2013. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

igen? csak másoknak olyan könnyen megy, hogy leérettségizik, két nyelvvizsgával jön ki a gimiböl, van csaja/pasija, egyetemet szépen békésen végigcsinálja, utána meg lesz munkahelye simán, minden megy gördülékenyen egymás után, semmi kilátástalanság, küszködés, félelem, hanem csak megy minden magától... Ez kb olyna, hogy a szépnek született emberek sem értik, hogy milyen az, hogy KÜSZKÖDNI a szexért...mert nekik mindig volt valakijük, akármikor találnak szexet (max finnyásak és azért nem dugnak), és johogy nem ez a központi téma számukra...


de még mindig nem érted a kérdést: Ha az állásinterjún azt mondanám, hogy SPORTOLOK valamit, akkor felcsillan a szemük, mert ez valamiért értékelhetö informáciokat ad a személyiségemröl, hogy SPORTOLOK...hogy mennyire vagyok kitartó a sportban, stbstb...de a csajozást megemliteni meg ciki, pedig oda kel csak kitartás...sokan kigyurják magukat, meg szép izmosak, de az elutasitástól meg összeomjlanak...most képzeld el, hogy egy este elutasitanak 10en, és másnap ujra 10en és igy tovább...probálj meg pozitiv maradni...

2013. ápr. 8. 20:29
 16/17 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor te is gondold át a másik oldalról.

Te vagy a munkaadó, és egy magabiztos, életerős fiatal munkaerőre van szükséged, akit kellőképpen lehet motiválni a munkával.

Erre a jelölt azt mondja az állásinterjún, hogy 2 éve nincs munkája, mert senki sem hajlandó alkalmazni, és hogy az elmúlt 2 évben a legnagyobb gondja az volt, hogy nincs barátnője. Te felvennéd?

Igen, én valóban nem értem ezt.

De ne hidd, hogy nem voltam munkanélküli, és mindig volt pasim.

Én is voltam tinédzser, amikor évekig meg voltam róla győződve, hogy engem mindenki utál, mert ronda vagyok, és szüzen fogok meghalni. Nem így lett. Ennek viszont semmi köze az álláskereséshez.

2013. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

ja, hogy te lány vagy?Azért az egy kicsit más téma...mert a lányoknak KÖNNYEBB!!!


én az egyetemen bukdácsoltam össze vissza, mert nem tudtam tanulni, nem volt eröm, állandoan sirtam, féltem az egyedülléttöl, vizsgákra nem mentem be, mert elötte hajnalig sirtam, hogy sose lesz senkim, stbstb, pedig napokat tanultam vizsgára. És azért egész más lett volna a dolog, ha egyetemi éveim alatt a szex olyan jelentöségü mint a délig alvás...nem pedig valami elképzelhetetlenül nagy szám dolog...Teljesen máshogy alakul az életem, ha joképünek születek és már fiatal koromban van szex. CSak ugye én ronda vagyok és mindenhonnan azt kapom, hogy sose lesz senkim, meg hogy idióta vagyok. Csak ugye azért lettem idióta, mert nem néztem ki jól...aki szép, azzal mindenki haverkodna! A szép emberek jó fejek, mert a társaság magába szippantja öket és erölködés nélkül tanulnak bele az életbe. Én meg állandoan le vagyok maradva...


amikor mások csajoztak meg ittak gimiben, addig én otthon ültem, kockultam, meg amugy is szégyelltem volna kitörni az ovodás szerepböl, amiben otthon éltem anyámékkal...


amikor mások már a jövöjüket tervezték egyetemen, akkor én ittam


amikor másoknak már csaja volt, akkor én még csak probáltam csajozni


amikor másoknak már évek óta csaja volt, addig nekem épp csak lett csajom


amikor mások már dolgoztak, addig én csak állást kerestem...


mindig le vagyok maradva egy epizóddal (ilyen 3-4 évvel)...remélem a haldokló megkeseredett nyugdijas epizód kimarad az életemböl ilyen modon, mert egyszerüen nem lesz rá idő.

2013. ápr. 8. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!