Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha semmi nem lehet indok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha semmi nem lehet indok arra, hogy egy férfi megüt egy nőt?

Figyelt kérdés
Főként nők válaszát várom, hogy tudnak e olyan okot, amiért a nőnek igen is kijár egy pofon...
2013. ápr. 2. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
pl: életveszély okozása gyerekeknek-szánt szándékkal-tudatosan?
2013. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%
még mindig úgy gondolom, h ilyen nincs, egy másik élőlénynek nem jár verés, semmilyen esetben, még egy kutyát is lehet ütés nélkül idomítani, embert pedig nem kell idomítani, egy gyereket nevelni, egy felnőtt nőt pedig már nem kell nevelni sem
2013. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg olyan ok van, amiért kijárNA, de szép dolog megütni egy nőt.
2013. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
*nem szép dolog. elírtam.
2013. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Engem nagyon sokáig (részegen) vert a párom. Szóval okot lehet találni, de szerintem undorító, ha egy férfi bántalmaz egy nőt. Teljesen mindegy, hogy miért!

23/n

2013. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Önvédelem. Pl ha késsel ront rám egy nő akkor ugyanúgy megverném mint egy férfit, hogy mozdulni se tudjon és harcképtelen legyen. Viszont szerintem egy kapcsolatba nem fér bele. Ha már tettlegességig fajulnak a dolgok akkor az a kapcsolat már menthetetlen. Szerencsére nekem még soha nem kellett megütnöm nőt.

24F

2013. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem van ok,nem álszenteskedés kell ide...

Ha pl annyira elveti a mértéket veszekedéskor,mondjuk anyázik,vagy veszélybe sodor másokat vagy saját magát a hülyeségével,akkor is.

2013. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
így van, életveszélyért, vagy ha beledobja az egyetlen kib@szott kocsikulcsomat a csatornába!!!
2013. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

5-ös! Ha ilyen okok miatt ütsz meg egy nőt, akkor te egy

ge nnyláda vagy.

Csak olyan dolog miatt lehetne megütni egy nőt ami miatt férfit is meg kellene. Mondjuk gyereket, gyengébbet bánt, stb.

2013. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

utolso,miért azt el kell viselni ha lelkileg bántalmaz férfit egy nő?

akkor szerintem testileg is éehet bántani a nőt,az mégcsak nem is olyan fájdalmas

álszentek a nők hidd el, nem kell őket sajnálni

2013. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!