Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha semmi nem lehet indok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha semmi nem lehet indok arra, hogy egy férfi megüt egy nőt?

Figyelt kérdés
Főként nők válaszát várom, hogy tudnak e olyan okot, amiért a nőnek igen is kijár egy pofon...
2013. ápr. 2. 20:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak nagyon szélsőséges esetben tudom elképzelni, hogy egy nőt megüssek. Pl. ha elsózza a paprikás krumplit.
2013. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

hát kedves kérdező itt kaptál elég választ, egy biztos mindenkinél egyszer elszakad a cérna, na ott jön a gond

ez helyzettől is függ, nem tudja z ember előtte mi játszódik le emberekben,

az más amikor valaki részegen ill rendszeresen csinál ilyet, mert nem erre gondoltam

pofon nem jár senkinek, az ilyen emberek akkor kapják fel a vizet, mikor nincs észérv N

2013. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Pl. önvédelem. Ekkor simán. És még egyéb indokolt esetben. A pasi részegsége nem indok.
2013. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A baráti társaságomban az egyik fiúnak meghalt az édesanyja rákban néhány éve, egy iszogatós estén ez a fiú véletlenül a mellette ülő barátnőm farmerjára löttyentet egy kis piát. A lány válaszul le k*rva anyázta. Hmm a srácnak mi se kellet több durr egy pofon. Cseppet sem sajnáltam a csajt, szerintem nagyon undorító volt tőle hogy a halott édesanyját szidta ráadásul egy ilyen semmiség miatt. 19/L
2013. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Alapból elítélem ha nőket vernek. De. Mondjuk ha pl. késsel vagy más fegyverként használható tárggyal jönne nekem (mert a mai világban megeshet) akkor mindenféle szívfájdalom nélkül megtennék minden tőlem telhetőt hogy megvédjem magam (szerencsére még nem történt ilyesmi). Ez az egyetlen olyan szituáció amelyben jogosnak tartom ha kezet emelnek az illető nőre. Ha ettől nőverő állat leszek sokak szemében hát legyen. Nekem is annyi jogom van a saját testi épségemhez mint neki az övéhez.


24/F

2013. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nő mondjuk késsel támad rá,vagy valamelyik szerettére akkor hadd védekezzen már a szerencsétlen...

De megcsalásért semmi értelme ráadásul gerinctelen dolog.

2013. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
39%
Provokatív szemtelen sértegetős kötekedős szarhá- zi nőket bizony nyakon kell hajítani, illetve az alkoholista tróger nőknek is kijár néha a móresre nevelés.
2013. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Érdekes érvek és ellenérvek!


Rengeteg ok szólhatna az mellet, hogy miért nem ildomos megütni egy nőt!

Most itt kiemelhetnénk, hogy biológiai felépítéséből adódóan és azért mert nő!

De akkor ez már sovinizmus lenne, és tudtommal a XXI. századi felfogása szerint, egyenlőség van férfi és nő között!

DE ez lehet ellenérv is, mivel az egyenlőség azt tükrözi, hogy mindenben egyformán részesülhet egy nő amiben egy férfi is!


Szóval az a kijelentés, hogy nem szabad megütni egy nőt, az rejtett hímsovinizmust takar!

És ezzel pont azt az ideológiát tapossuk el amiért küzdünk, az egyenlőségért, hogy egy nő ér annyit amennyit egy férfi!


Mert ezzel a halálozással (Soha semmi nem lehet indok arra, hogy egy férfi megüt egy nőt) lealacsonyítjuk egy alárendelt szintre, és azt erősítjük meg, hogy a nők uralhatóak, és csak a jóhiszeműségünknek köszönhető, hogy nem tesszük ezt mi férfiak!!!


Szerintem ez az egész félre van értelmezve.

Nem a nőt mint olyat etikátlan megütni, Hanem a védtelenebbet!!!

Mert ez az egész fordítva is bejrácható, mikor a nő veri a férfit, mert erő fölényben van és így érvényesíti az igazát! (ezen tessék mindenkinek elgondolkodni)

2013. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezer ok lehet rá. Ugyanannyi ok van megütni egy nőt, ahány ok van megütni egy férfit. Ettől függetlenül nem megoldás az erőszak.
2013. ápr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!