Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer felnövünk, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer felnövünk, minden véget ér egyszer, olyan hihetetlen ez?

Figyelt kérdés

Mindennek eljön az ideje, kinél előbb, kinél később. Változó, hogy ki mennyire érett a korához képest... Én nem értem, nem értem ezeket a korlátozásokat, amivel a barátnőmet fogják...

Vannak persze érthető dolgok, de most olyan korlátozásokra gondolok, amit kb egy 8 éves kap. Most nem részletezem, mit értek ez alatt. De körülbelül úgy kezelik 16 éves létére mint ha 8 lenne


Szar ez így nekem nagyon, de talán egyszer megváltozik minden, talán... és hogy mi a kérdés? Nem tudom, leginkább ez egy siránkozás... Elképesztő, hogy milyen szülők vannak... Belementem 20 éves létemre ebbe a kapcsolatba, amit egy percig se bánok, mert egy érzelmileg nagyon érett lányról van szó, akit őrülten szeretek, de ez az egész helyzet... :(


2013. ápr. 4. 14:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9-es! Ha elolvastad van gyermekem!! És persze félti az ember, de az se megodás, hogy mindentől eltiltom, mert evvel csak elmarja maga mellől a gyereket. Persze az se megoldás, hogy lesz*rom hol, merre jár. Azt gondolom, hogy egy 16 éves lánnyal le lehet ülni, megbeszélni a dolgokat. Nem hülye, csak egy szerelmes gyerek.
2013. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!