Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha egy azonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha egy azonos nemű személy bepróbálkozna nálatok egy randira hívással?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 21:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult már. Még középsuliban volt osztálytársam és egyben jó haverom egy nap elárulta, hogy meleg és tetszek neki. Eléggé furcsa szituáció volt, kicsit meglepődtem, de értelmesen elmondtam neki, hogy én nem vagyok meleg és bár megértette, de láttam rajta a csalódottságot. Ettől függetlenül nem néztem rá más szemmel, csak azért mert más a nemi identitása.
2013. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ kiről van szó:) Ha szimpatikus számomra, akkor miért ne? Egyszer élünk! Egy randiba meg még senki nem halt bele.:)
2013. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
ha szimpatikus igent mondok, ha nem, nemet. ennél egyszerűbb dolog nincs a világon :D
2013. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
80%
Én örülnék neki:) 18/f/meleg. Munjuk már volt olyan hogy egy haveromnak elmondtam hogy meleg vagyok és bejön nekem, erre nem mondott semmit, azóta is ugyanolyan haverok vagyunk. Nem is nagyon értem hogy most mi van...
2013. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%

Mostani barátom így ismertem meg.

Presszó, kávé és beszélgetés.

Majd a harmadik találkán már a tusolás közben az orális szex gyönyörében részesítettem...

2013. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%
Az attól függ, hogy te meleg ill. hetero vagy-e , gondolom ezt mindenki el tudja magáról dönteni.. Majd az a kérdés csupán, hogy ezek tükrében mik az egyéni, személyes igények... Elfogadás, vagy udvarias, de határozott elutasítás.
2013. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Na nem mondod, 16-os :)


Én itt azt kérdeztem TE mit tennél, nem azt, hogy mi alapján döntenek az emberek ebben a kérdésben.

2013. ápr. 5. 16:19
 18/28 anonim ***** válasza:
67%

én örülnék neki és szerintem ha elhív randira akkor én elhívnám magamhoz az ágyba



egyébként lány vagyok csak úgy irom h tudd mi a nemem

2013. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%

Ha szimpatikus az illető, és vonzódsz a saját nemedhez (is), nincs veszteni valód, csak légy egyértelmű, hogy mik a szándékaid, ne tápláljon az illető hiu reményeket...

Ha bizonytalan vagy, szerintem megérti, nyugodtan mond el neki akár, hogy mi a helyzet :)

Ha nem vonzódsz a saját nemedhez, akkor udvariasan és egyértelműen közöld vele, hogy bocsi de nem fog menni...

Egyébként nem kell ezt máshogy kezelni, ellenkező neműt is ugyan úgy visszautasítasz ha nem akarsz randizni :)

2013. ápr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, E/2-ben írtam a választ, de én magam is ezt tenném
2013. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!