Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan tanácstalan vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan tanácstalan vagyok, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A problémám az,hogy nem kellek senkinek,de már 20 éves vagyok és a környezetemben lévők egyre gyakrabban kérdezgetik,hogy miért nincs még senkim. Nem tudok nekik mit válaszolni. Nagyon rossz érzés. :( Idáig kitaláltam mindenféle kifogást,de már kifogytam belőlük. Mégis mit mondjak?

20/L



2013. ápr. 4. 21:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem várok semmilyen herceget. Nekem nem számít a külső,a pénz vagy ilyen hülyeségek. Egyszerűen csak nem kellek senkinek
2013. ápr. 4. 22:20
 12/16 anonim ***** válasza:
És te hogyan viselkedsz? Mármint hogy mennyire tudod érdekessé, vonzóvá tenni magad a fiúk számára? Lehet, hogy nem is figyelnek fel rád, mert szürke kisegér vagy.
2013. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát nem szoktam pl inni,amit már észre vettem,hogy nagy hátrány ilyen téren
2013. ápr. 4. 22:27
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hátrány, nálam legalábbis nem. Én örülnék egy rendes, normális lánynak. Szerintem inkább az lehet a baj, hogy túl gátlásos vagy, és ez sugárzik is belőled, ami miatt esetleg elkerülnek a fiúk. Vagy nem mutatod meg az értékeidet, elbújsz egy sarokban, és reménykedsz a csodában. Meg kell mutatnod, hogy mennyi érték van benned, máskülönben nem leszel vonzó, hiszen a boltban sem azt az árut veszed meg, amelyik nem tetszetős, nem érdekes, nem tartalmas.
2013. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha igazán akarnál akkor tudnál szerezni valakit


Segíteni meg nem tudunk mert azt se tudjuk hogyan nézel ki,nem tudjuk hol szoktál ismerkedni,milyen vagy emberileg stb


Sajnos szomorú tény hogy elsősorban a r*bancok a kelendőek,a normálisabb lányokat meg kevesen veszik észre.Aki nem dobja ki a mellét a ruhájából az már nem is érdekes

2013. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező:

először is számolj le két hamis állítással:

- Te senkinek nem tetszel

- Kell, hogy legyen pasid, minél hamarabb, mert mindenki ezt mondja


Saját tapasztalat, hogy az ember sokszor egyáltalán nem veszi észre, mennyi embernek tetszik. Pedig érdemes körülnézni. Illetve érdemes neked is határozottabban lépni, ha valakit kiszemelsz. Cseppet sem rossz dolog, ha valakire rámozdulsz alaposan. Aztán ha nem jön össze mégse, hát istenem, nem jött össze.


Ne akarj megfelelni! Ez csak tévutakra visz! Sajnos van ilyen barátom, aki az első pasihoz hozzáment és gyereket szült neki, akinek tetszett és 5km-es körzeten belül lakott. Csak mert "neki már nagyon kellett" hogy legyen valaki. És ő is egy szép, okos, kedves lány volt (most is az biztos, bár nem beszélünk gyakran)


Akkor és ott és azzal próbálkozz, akivel, ahol és amikor te akarod! De akkor ne mulaszd el, hogy tegyél érte!

És mindig figyelj, hogy ki az, aki keresi a társaságodat, lopva figyel! Meg fogsz lepődni, mennyire vonzol másokat :-)

2013. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!