Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnők kontra Szerelem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnők kontra Szerelem. Ezzel Ti is voltatok már így?

Figyelt kérdés
16éves vagyok,eddig volt egy pár barátnőm,azután összejöttem egy fiúval akit nagyon nagyon szeretek és imádok és ő is engem.amióta vele vagyok azóta úgy érzem kiegyensúlyozottabb,boldogabb lettem....na de azok a bizonyos barátok...lassan elkoptak mellölem,már nagyon nincs senki csak egy két felszínes"barátság" de az inkább csak haver.igaz,én választottam így,hogy szabadidőmben inkább a Szerelmemmel vagyok amikor csak tudok,a barátnői találkozok helyett is.én nem bánom hogy így alakult,de egy olyan barátságomnak is búcsút mondhatok ami szinte 8-9éve tart.ez már nagyon bánt.össze egyeztetni nem tudom egyiket sem.mert már csak hétvégén érek rá az iskola miatt és akkor is inkább a barátommal vagyok mint a barátnömmel.ezt a barátnöm is nagyon fájlalja ez biztos,hiszen beszéltünk róla,meg ezekröl a dolgokról.de én most választás elé kerültem,de azt hiszem hogy kit választok az már régóta el van döntve,de így meg én mijen barát vagyok????hát nem jó,de a Szerelmemet soha senkiért nem dobnám el magamtól és minden perc amit vele tölthetek az kincs számomra.ugyanakkor ha a barátnömmel vagyok akkor is csak veszekszünk és csak kiabálunk egymással...már semmi sem a régi.tusom van egy mondás hogy pasik jöhetnek mehetnek de a barátnők megmaradnak.de mi van akkor ha ez nem így van?16/L
2009. szept. 21. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én ezzel nemis értek egyet h pasik jönnek mennek de a barátnők megmaradnak. mert előbbutóbb megtalálod életed párját, és ő nem jönmegy, hanem épphogy a barátnők jönnekmennek. új hely, új barátnők. elmész majd fősulira, új barátnők. elmész dolgozni, új barátnők. összejössz egy pasival, haverjai között lehetnek új barátnőid.

én nekemis mindig fontosabb volt a párom, mint a barátnőim. persze tartom velük a kapcsolatot, csak nem jártam el velük bulizni, meg ilyesmik. de talizni mostis talizok 1-2vel, csak havonta. és nekem így a jó.

2009. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alapjárat, hogy a barátnőim!! Ez nekem nem is kérdés.

Rájuk bíznám az életemet, és ki vígasztal, amikor otthagy egy pasi? A barátnőim. Őket sosem pótolhatja egy pasi. És tény, hogy egyszer kikötsz egy férfi mellett, aki majd életed párja lesz, és vele több időt töltesz, mint a barátnőiddel, de könyörgök, nem 16 évesen! Ha elhagy a fiúd, mit kezdesz? Lesz 2 felszínes haverod, és ennyi.

2009. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a barátnő nem is barátnő aki nem tudja megérteni h te most szivesebben vagy a barátoddal. Ha oylan jó barátnőd lenne örülne h te boldog vagy. Voltam én is iylen helyzetben mindkét oldalról, és nem haragudtam a barátnőmre,megértettem h ha most neki vele jó legyen vele. Örökké tartó kapcsolatnak tünt, nem lett az. Vigyázz tényleg h ne maradj teljesen egyedül.nekem volt a barátom és a legjobb barátnőm és vannak is, a többiek véleméyne nem érdekelt:)
2009. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rátapitontak a lényegre, az igazi barát az az aki elfogadja hogy most te szerelmes vagy és fontos az a férfi az életedben, nekem is volt egy nagyon jó csaj ismerösöm, aki nagyon hanyagolt mikor meglett a barátja, elöször nemis , de aztán elfogadtam, ritkán bezélünk azóta, de az biztos, ha egyszer kelleni fog még neki a segitségem bármikor, akkor számithat rám, még annak ellenére is hogy msot nem igen foglalkozik velem.....aki azért eldobja a barátját mert az épp bepasizott vagy becsajozott, az nem is barát...

f/24

2009. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még akkor is a barátnő a fontosabb ha ez a barátság egyoldalú volt és én voltam mindig aki kerestem??.na mindegy én már nem is akarom ezzel idegelni magam.ma véglegesen vége lett a barátságnak,ma is átmentem hozzájuk hogy menjük el sétálni meg beszélgetni,erre csak ott ül a fotelban és csak a hülye playstationjával van elfoglalva,csak annyit vág oda h ő most nem jön.mondom neki,oké akkor megyek,szija,vissza se köszön se puszi se semmi.én már többet nem töröm magam!!szerintetek is jól tettem?
2009. szept. 25. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekre találták ki az "elektronikus kapcsolattartási módszereket" érts msn t. A barátod is megértheti, hogy elmész a barátnőidhez, most 1 órára nem érsz rá...
2009. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!