Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti élnétek a lehetőséggel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti élnétek a lehetőséggel a helyemben?

Figyelt kérdés

Még a férjem előtt megismertem egy férfit, akibe nagyon beleszerettem. Évekig plátói volt a dolog, majd nekem jött a férjem és neki is lett valakije. Azt hittem, elmúlik, de nem. Most újra találkoztunk, újra ugyanazt érzem. Randira hívott. Kicsit úgy vagyok vele, hogy a tiltott gyümölcs vonz csak. Ha elmennék vele randizni, akkor már elhinném hogy megkaphatom és vége lenne.


Mit gondoltok?


2013. ápr. 7. 22:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
3%
Menj el, egyszer érünk. Azért tartsd magad kordában, hogy később ne bánj meg semmit.
2013. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Házasság alatt randizni? Te mit szólnál ha a férjed randizna másokkal?
2013. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2013. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer éLünk, ezért nem kéne fölforgatni az életedet!
2013. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

Mielőtt elmennél a randira. Ülj le, és gondold végig hogyha a férjed találkozna a régi nagy szerelmével és sok év után ő menne el randira a nővel akkor te mit éreznél.. Neked mennyire fájna, vagy mennyire tolerálnád.. Ha végig gondoltad akkor döntsd hogy mész randira vagy sem..


Egyébként tapasztalatból mondom neked hogy a régi nagy szerelmek amikor sok év után újra felbukkannak mindig csalódás lesz a vége. Jó magam is így jártam. Életem első nagy szerelmével majdnem 15 év után találkoztam. Boldog házasságban éltem, és én el is mondtam a férjemnek hogy csak a kíváncsiság hajt hogy elmenjek és megnézem, beszélgessek a régi baráttal. A férjem tudtával, sőt ő vitt el a mekibe. Megbeszéltük hogy majd hívom hogy mikor jöjjön értem kocsival. Talán fél óra múlva már hívtam is hogy jöjjön. Nagy csalódás volt az egész, mert azt hitte, még mindig a naiv 15 éves csitri vagyok.. Még 10 perc sem telt el de már arra célzott hogy lehetnénk szeretők is, és hogy ő mennyire szeret még mindig.. Jót nevettem, és faképnél is hagytam..

Szóval gondold végig..

2013. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Felforgatni nem akarom az életem. Nyilvános helyen találkoznánk ebédidőben. Akkor sem lenne esély semmire, ha teljesen elveszteném az eszem.
2013. ápr. 7. 22:33
 7/24 anonim ***** válasza:
Képes lennél föladni mindent, csak mert "beleszerettél", úgy érzed. És ha meg tudja férjed, és nem fogja tudni megbocsájtani, és kidob? Lehet hogy a pasinak sem fogsz kelleni. Jártak már így sokan.
2013. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Igen, a férjemet átverném, ez igaz. Azt elmondanám hogy együtt ebédelünk, de nem tudja hogy hogyan éreztem/érzek iránta.


Amúgy abban reménykedek, amit az 5ös válaszoló írt.

2013. ápr. 7. 22:35
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Nálunk fordított helyzet volt, férjem találkozott újra a régi nagy szerelmével, akiről tudtam hogy tényleg nagyon szerette. Lett volna rá lehetősége hogy összefeküdjenek, de nem tette (akkor voltam terhes is), elmondta de így is eléggé megviselt lelkileg, hogy nem történt semmi, de felmerült benne. Szerintem nem kellene játszadoznod a családotok életével.

Egyszer élünk igen.. Ezért kell értékelni amink van és nem eldobni a ki tudja miért.

2013. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
Szereted egyáltalán a férjed, hogy ilyenen gondolkodsz?
2013. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!