Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti élnétek a lehetőséggel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti élnétek a lehetőséggel a helyemben?

Figyelt kérdés

Még a férjem előtt megismertem egy férfit, akibe nagyon beleszerettem. Évekig plátói volt a dolog, majd nekem jött a férjem és neki is lett valakije. Azt hittem, elmúlik, de nem. Most újra találkoztunk, újra ugyanazt érzem. Randira hívott. Kicsit úgy vagyok vele, hogy a tiltott gyümölcs vonz csak. Ha elmennék vele randizni, akkor már elhinném hogy megkaphatom és vége lenne.


Mit gondoltok?


2013. ápr. 7. 22:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem élnék vele.

De te hagyd ott a férjed, mert ha már ilyenekre gondolsz hogy 1) mással randizol 2) hazudsz neki és átvágod akkor a kapcsolatotok már rég nem életképes!

Nem bántásból mondom, tényleg.

Azt amúgy észrevetted hogy a férjed amolyan "ha ló (jelen esetben a régi szerelmed) nincs jó a szamár is" szerepet tölt be az életedben?

2013. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Miért akarod megbántani a férjed, nem értem. Szerinted nem fog neki rosszul esni, hogy együtt akarsz ebédelni a régi nagy szerelmeddel? Ha valakit szeretünk igazán, nem akarunk neki fájdalmat okozni. És szerintem nem kísértsd a sorsot, mert lehet hogy a férjed soha többet nem fog bízni benned, bármikor hiheti, hogy éppen most találkozol a régivel, és hogy mit csináltok, azt csak a jó isten tudja...
2013. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon szeretem. 5 éve vagyunk házasok boldogok vagyunk.


Csak annyira úgy érzem, hogy lemaradtam valami nagyon jó dologról :-( Ez a pasi nagyon fura hatással van rám, korábban is mindig hülyét csináltam magamból a jelenlétében.

2013. ápr. 7. 22:40
 14/24 A kérdező kommentje:

A férjem nem "ló nincs..." alapon lett a férjem. Voltak más férfiak is, őt szeretem.


Neki csak annyit mondanék, hogy együtt ebédelek egy régi ismerőssel, akivel senki nem volt köztünk. Nem akarom és nem is fogom megcsalni.

2013. ápr. 7. 22:42
 15/24 anonim ***** válasza:
53%

5-ös válaszadó vagyok..


Akkor csináld azt amit én. Ne a férjed háta mögött csináld, hanem mond el neki hogy ki hívott meg egy kávéra, és te kíváncsi vagy hogy mégis mi a fenét akar tőled ennyi év után.. Én mindent elmondtam a férjemnek, és ha azt mondta volna hogy már pedig nem mehetsz a találkozóra, akkor el sem mentem volna. De a férjem szerint még nem kell rosszra gondolni ha két régi barát találkozik.. Csak hát a találkán én hülyén éreztem magam, mert amint elkezdte csapni a szelet, és mindenáron arra akarta felhívni a figyelmemet hogy ő mennyire kíván, és milyen jó szeretők lennénk, én kínosnak éreztem mert arra gondoltam, hogy "na ez a s*ggf*j azt hiszi hogy egy szóra szétnyitom a lábam."

Mellesleg a férjem előre megjósolta hogy ez lesz.. Szerinte ha valakivel évek óta nem tartjuk a kapcsolatot és 10-20 év után a semmiből felbukkan, találkát kérve az semmi jót nem akar..

2013. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Te erre a kérdésre a választ már rég eldöntötted, ugye? :-) Csak mert 11 válaszolóból 10 azt mondja hogy ne menj, de te mégis győzködsz minket, hogy ezzel nem követnél el bűnt. (bár elsősorban szerintem magadat próbálod megnyugtatni)
2013. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

És arra nem gondolsz hogy hazudsz neki és átvágod? De nem válaszoltál arra a kérdésre amit feltettek már páran: te mit tennél ha a férjed randizna a hátad mögött élete szerelmével?

És hidd el, ha ettől a pasitól már fiatalon is hanyatt dobtad magad, akkor lesz második randi is meg harmadik, ami már nem étteremben lesz és más is fog történni nem beszélgetés.


Úgy lennél korrekt ha 1) elmondanád a férjednek vállalva a következményt, vagyis azt, hogy esetleg ezért megsértődik akár kiengesztelhetetlenül is 2) lezárnád a házasságod (mert nem, még mindig nem működik, aki szerelmes a férjébe annak meg sem fordul a fejébe hogy másokkal randizzon) és utána találkoznál a régi szerelmeddel.

2013. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Igen, ő egy tiltott gyümölcs, csak az a baj, hogy semmi jót nem hozhat Neked. Ha nagyon nem tudod visszatartani magad, akkor esetleg hallgass az egyik válaszolóra, aki azt
2013. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
A férjemnek nem volt előttem komoly kapcsolata. Ha velük akarna találkozni így, nyilvános helyen, nem bánnám. Persze kérdezném hogy mi volt, de ha nem sumákol meg látom rajta hogy tényleg csak egy találka, akkor nem foglalkoznék vele.
2013. ápr. 7. 22:50
 20/24 anonim ***** válasza:
53%
írta a férjed vigyen el, vagy mindenesetre semmiképp sem titokban, a háta mögött rendezd az ügyet. Nekem ez az egész bűzlik, de tudom egyben azt is, mit jelent a kíváncsiság, nem ítéllek el, csak próbálok segíteni.
2013. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!