Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti élnétek a lehetőséggel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti élnétek a lehetőséggel a helyemben?

Figyelt kérdés

Még a férjem előtt megismertem egy férfit, akibe nagyon beleszerettem. Évekig plátói volt a dolog, majd nekem jött a férjem és neki is lett valakije. Azt hittem, elmúlik, de nem. Most újra találkoztunk, újra ugyanazt érzem. Randira hívott. Kicsit úgy vagyok vele, hogy a tiltott gyümölcs vonz csak. Ha elmennék vele randizni, akkor már elhinném hogy megkaphatom és vége lenne.


Mit gondoltok?


2013. ápr. 7. 22:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
64%

Ugye tudod hogy a jó házasság alapja a feltétel nélküli bizalom?? Miért kell hazudnia férjednek?

Mond el neki hogy egy régi szerelmeddel találkoznál nyilvános helyen, és majd este megbeszélitek hogy milyen volt a találka..

2013. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Persze, nem foglalkoznál vele. Mondod ezt most, mert nincs "veszély". Azért kíváncsi lennék rá, ha mondaná a férjed, hogy találkozna egy nővel, vagy többel, Te mit szólnál? Vagy nem gond, az sem ha esetleg tovább menne, és más is történne?
2013. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Beszéltem a férjemmel, beleegyezett hogy pénteken a férfival ebédeljek.

2013. ápr. 9. 19:55
 24/24 anonim ***** válasza:

Mondtad neki azt is hogy régi nagy szerelme az illető?

De majd írj pénteken a randi után, kíváncsi vagyok hogyan alakul a történet!

2013. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!