Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "rossz embereknek" ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "rossz embereknek" ugye nincsen nőjük?

Figyelt kérdés

Ugy értem a "xar alakoknak", tudjátok? Az ilyen kiállhatatlan személyiségű embereknek, akik irigyek, gyülölködőek, negativak és mindennek tetejébe még életképtelenek és éretlenek is (mint én)?


Csak mert nekem pl van csajom, és voltak korábban is, pedig azt mondták, hogy sose lesz és szüzen halok meg. Meg az ismerösem nagyobb része rühell, mert szemét gonoszkodó alak vagyok.


De hogy miért lehet mégis csajom? Azért, mert nem vagyok olyannira csunya, hogy az kizáró ok legyen. Ezt csak azért irom, hogy lássátok, hogy a külső sokkal többet számit, mint a személyiség.


Több haverom is azt állitja, hogy a "rossz embereknek" is lehet nöje, mert nem ez számit. Bezzeg, ha rólam van szó, akkor rögtön azt vágták a fejemhez, hogy nekem nöm nem lesz, mert undoritó alak vagyok...miért nem gondolkodnak az emberek?


Sztem akinek van nöje, az rossz ember nem elhet, mert legalább addig el tudta küzdeni magát az életben, hogy valakibe tovább tudja örökiteni magát.


2013. ápr. 8. 20:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Köszönjük a közleményed! Nagyon rendes gyerek vagy.
2013. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
de vannak. itt engem is sokan annak tartanak, mégis van barátnőm. nem is akármilyen!
2013. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha azt mondjuk,hogy nincs,megnyugszol?
2013. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
És ezek a nők meddig tartanak ki melletted? Max. 1 hétig? Úristen ennyi baromságot! És még büszke is vagy arra, hogy sz.ar alak vagy, hát gratula...
2013. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
elözö csajom 1 évig volt velem, a mostani meg már vagy fél éve lassan. Az első meg két honapig.
2013. ápr. 8. 20:48
 6/20 anonim ***** válasza:

attól, hogy van és lesz nő, aki szeret netán, az nem azt jelenti, hogy tovább tudod örökíteni Magadat

ha így fogsz megnyilvánulni előtte és viselkedni, hát azért a nők se annyira hülyék, mint Te hiszed N

2013. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
és ez így fog szépen rövidülni, a végén meg a kutya sem fog veled szóba állni, sok ilyet láttam :D
2013. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

zsák a foltját mindig megtalálja

aki ilyen hülyeségeket ír, ilyen helyesírással az képzelem milyen színvonalú lányokkal lehet

2013. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Így van. A nőknek nem a személyiség számít, hanem a külső. Kizárólag a külső.
2013. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel mi a véleményétek a helyesirásomról. BME-n végeztem, nem volt gondom szakdogairással sem. Mások meg nagy ékesszólóak, aztán egy egy oldalas összefüggő értelmes fogalmazást nem tudnak irni, és igy jutnak el szakdogáig (mondjuk ez csak a gyengébb iskolákban jellemzö, hogy el lehet jutni igy szakdogáig)..ja és helyesirás ellenörzö nélkül irtam az egészet, utolsó héten lettek csak kijavitva a hibák, de nem volt olyan sok, 20 percig tartott kijavitani a 60 oldalt.
2013. ápr. 8. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!