Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "rossz embereknek" ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "rossz embereknek" ugye nincsen nőjük?

Figyelt kérdés

Ugy értem a "xar alakoknak", tudjátok? Az ilyen kiállhatatlan személyiségű embereknek, akik irigyek, gyülölködőek, negativak és mindennek tetejébe még életképtelenek és éretlenek is (mint én)?


Csak mert nekem pl van csajom, és voltak korábban is, pedig azt mondták, hogy sose lesz és szüzen halok meg. Meg az ismerösem nagyobb része rühell, mert szemét gonoszkodó alak vagyok.


De hogy miért lehet mégis csajom? Azért, mert nem vagyok olyannira csunya, hogy az kizáró ok legyen. Ezt csak azért irom, hogy lássátok, hogy a külső sokkal többet számit, mint a személyiség.


Több haverom is azt állitja, hogy a "rossz embereknek" is lehet nöje, mert nem ez számit. Bezzeg, ha rólam van szó, akkor rögtön azt vágták a fejemhez, hogy nekem nöm nem lesz, mert undoritó alak vagyok...miért nem gondolkodnak az emberek?


Sztem akinek van nöje, az rossz ember nem elhet, mert legalább addig el tudta küzdeni magát az életben, hogy valakibe tovább tudja örökiteni magát.


2013. ápr. 8. 20:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom a nőid olyan sötétek,hogy világit a negro a szájukban.:D

A nők egy rétege szóba áll veled az egy dolog,de gondolom a te igényeid is olyanok velük szemben.Gondolom még nem hallottál a mennyiség kontra minőségről.:D

2013. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
elég sok növel kavarta, de sajnos csak a csunyábbak akartak volna velem összejönni...de nekem meg nem tetszettek. Nincsenek nagy igényeim, tök átlag szépségü lányokkal kezdtem, de minél szebb volt a csaj, annál hamarabb kioffolt (ilyen 1 randi max)...amugy a nöim mind ilyen vékony, fiatal, nöies arcu lányok voltak, rendes családi körülményekkel, okosak, minden, ugyhogy ne probáld elfogadhatóbbá tenni a tényt, mert látom nem fér a fejedbe, hogy hogyan lehet nekem is normális nöm.
2013. ápr. 8. 20:57
 13/20 A kérdező kommentje:
igaz, hogy a mostani barátnöm ugy lett, hogy elötte lerázott vagy 20 másik.
2013. ápr. 8. 20:57
 14/20 anonim ***** válasza:

na ezt elhiszem neked...

és nem csodálkozok... hahhahahahahahhhhhhhhhhh

2013. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
jajj már megint te? tudod ki kíváncsi rád meg a képzeletbeli barátnődre...
2013. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Vagy a tiédre, gondolom ő is tökre sajnálja, hogy csak ilyen agyhalott senkiházi fartúró fia lett...
2013. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
hát ja...
2013. ápr. 8. 21:14
 18/20 anonim ***** válasza:
am te pedig nagy arc lehetsz akárhogy is xd
2013. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Valaki megint megutált és elkezdett lepontozgatni.

Kapd be te aki utálsz!:D

2013. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
nem vaok nagy arc csak az arcom nagy
2013. ápr. 9. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!