Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes ezért összeverekedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezért összeverekedni?

Figyelt kérdés
Nem szeretem,ha a párommal megyek valahová,és a többi srác megnézi,még úgy is,ha velem van,amit személy szerint nagy szemtelenségnek tartok,és nehezen állom meg,hogy ne mondjak 1-2 kísérő szót a csávónak.Szerencsére ebből nem volt még balhé,de ami késik,az nem múlik.
2013. ápr. 8. 21:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nyilván ha az ember párjával kikezdenek,nyíltan flörtölnek,az már sértő kategória,abban viszont,hogy megnézik a párodat,még nincs semmi sértő.Ez természetes dolog,azért van a szemük,biztosan csinos,dekoratív.Inkább örülj neki,és amíg nem szólogatnak be,Te se légy agresszív,mert nincs rá okod.
2013. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
gyere össze 1 óborzadájjal és rögtön megnyugszol :)
2013. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
itt felénk lerúgnák a fejedet is de mindenképp megkapnád a balhét kérés nélkül is ezzel a hozálással.
2013. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó:az ilyen dumákat hanyagolni kéne,mert nálunk viszont ennél kevesebbért is öltek már embert.
2013. ápr. 9. 07:18
 15/16 anonim ***** válasza:

És akkor most jampi vagy,ugye,kedves kérdező?:) Én lány vagyok,de a torkodon dugnám le a tűsarkúm legszívesebben....rosszul vagyok az ilyen szájhős semmirekellőktől.

Azon csodálkozom, hogy a barátnőd még veled van. Ja, biztos leereszkedett a rózsaszínköd:D

2013. ápr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kemény vagy kérdező, mint az egy hetes kutyasz*r.
2013. ápr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!