Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen még sosem csókoltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen még sosem csókoltak meg?

Figyelt kérdés
18 éves végzős gimnazista vagyok, de még sosem volt barátom, pedig nagyon hiányzik. Nem vagyok zavarban a fiúk közelében, bár azt nem mondanám, hogy vagy olyan srác, akivel nagyon jóban lennék. Egyszerűen nem értem. Nőiesen öltözködöm, kedves vagyok, bér kicsit csendes néha, de olyan, mintha a fiúk nem vennék észre, hogy lány vagyok. Pedig már nagyon hiányzik az, hogy valaki megöleljen és szeressen. Jövőre egyetemre megyek és még senki még csak meg sem csókolt. Nem tudom, min kéne változtatnom :(
2013. ápr. 13. 15:33
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen átlagos vagyok. Mondták már, hogy nagyon szép vagyok, de szerintem csak kedvességből. Tényleg nem értem. Ha valakit jobban megismerek, akkor már meg tudok nyílni előtte, igaz hogy általában visszahúzódó vagyok. De van egy osztálytársam, akivel órákig szoktunk beszélgetni és hülyéskedni, de szerintem ő is csak valami semleges nemű lénynek lát :)
2013. ápr. 13. 15:40
 12/33 anonim ***** válasza:

ma 15:37

egy kép alapján tényleg nem de ha mellé rakom amit irt és a hölgy kiegésziti a negativ tulajdonságaival akkor 80% bizonyossággal meg tudnám szerintem mondani hogy mi a gond. :)

2013. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Talán az a gond, hogy évek óta ugyan abba a társaságba jársz. Ott mindenki megszokott már téged, csak egy lánynak és nem " a lánynak" tartanak. Menj új emberek közé, újabb társaságba. Légy nyitottabb.
2013. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
ha egy fiú azt mondja hogy nagyon szép vagy akkor azt úgy is gondolja
2013. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

"valami semleges nemű lénynek lát"-Ezt a mondást :D lol

Romániában lakom.Küldhetnél képet.Lehet az alapján össze rakok valamit ;)

2013. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom... nem vagyok egy bulizós típus. Próbáltam már elmenni bulikba, de még a házibulikon is kínosan érzem magam. Mindenki táncol, meg iszik, meg vízipipázik, ez nem az én világom.
2013. ápr. 13. 15:44
 17/33 anonim ***** válasza:
pedig a vizipipa jó dolog, nekem is van :D
2013. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok csak fiúként :(


18/F

2013. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem, hogy miért. Legutóbb, amikor házibuliban voltam (szerintem utoljára), mindenki elkezdett vízipipázni, egy lány rosszul is lett, mindenki csak ivott, én meg ott ültem és nem értettem, hogy mi történt azokkal az emberekkel, akiket eddig normálisnak ismertem meg.

Edzeni járok heti négyszer (mondjuk nem vagyok épp vékony alkat), de ott sem vesznek egyszerűen észre. Múltkor véletlenül hallottam, hogy beszéltek az edzőteremben, hogy milyen kedves vagyok, meg aranyos, vannak ott srácok is, de ők sem vesznek észre

2013. ápr. 13. 15:56
 20/33 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan lehetsz mint én.én is kicsit visszahúzódó, csendes vagyok, meg kedves, aranyos, blablabla...van ez így.ez a típus tényleg láthatatlan a pasiknak.tapasztalat.talán idovel magadra találsz, megtalálod a stílusodat és jobb lesz a helyzet.
2013. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!