Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen még sosem csókoltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen még sosem csókoltak meg?

Figyelt kérdés
18 éves végzős gimnazista vagyok, de még sosem volt barátom, pedig nagyon hiányzik. Nem vagyok zavarban a fiúk közelében, bár azt nem mondanám, hogy vagy olyan srác, akivel nagyon jóban lennék. Egyszerűen nem értem. Nőiesen öltözködöm, kedves vagyok, bér kicsit csendes néha, de olyan, mintha a fiúk nem vennék észre, hogy lány vagyok. Pedig már nagyon hiányzik az, hogy valaki megöleljen és szeressen. Jövőre egyetemre megyek és még senki még csak meg sem csókolt. Nem tudom, min kéne változtatnom :(
2013. ápr. 13. 15:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne változtass semmin, a viselkedéseden, a külsődön, maradj az, aki mindig is voltál, mert ez vagy te és biztos nem szeretnéd, ha valaki valami felszínes dolog miatt szeretne beléd. Mindenkinek az lenne a legjobb, ha az, aki megszeret, önmagad miatt szeretne! :)

Egyébként ugyanígy voltam, mint te. Most 23 éves vagyok és jó hírem van! Nem leszel mindig petrezselyem árus! :)

Hidd el, eltelik egy-két év, vagy talán elég lesz pár hónap és beköszönt a te életedbe is a szerelem!

Engem pont 18 évesen csókoltak meg először. Emlékszem, nyár volt és nyaralni mentünk a családdal. Este elmentem sétálni a kutyával és a parkban megismerkedtem egy kicsit idősebb sráccal. Nagyon jófej volt, sokat beszélgettünk, már rögtön egy hullámhosszon voltunk. Másnap megbeszéltük, hogy ugyanott találkozunk délután, elhívott fagyizni. Ez így ment minden nap, nagyon jól éreztem magam vele. Az utolsó este nagyon nehezen váltunk el, a búcsúzásnál megcsókolt. Nagyon szép volt, de a srác hazament, mivel ő is nyaralt ott és én is... Egy ideig leveleztünk az iwiw-en, de aztán valahogy abbamaradt a dolog. Viszont nem sokkal később más srácok figyelmét is felkeltettem és volt azóta 2 komoly kapcsolatom is. Előtte nem volt soha barátom és nem is különösen érdekeltem a fiúkat, később vettek észre, ennyi.

Szóval kedves kérdező, ne keseredj el, csak várj türelmesen, már talán nem is kell olyan sokat várni! ;)

Csak légy kedves és add önmagad! :)

23/L

2013. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Az nem minden ha mosolyogsz, az még nem minden, próbálj jeleket küldeni. Valahogy próbálj személyesebb lenni vagy ilyesmi, nehéz ezt leírni.
2013. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha küldesz képet privátban, akkor segítek megállapítani, hogy mit és hogyan szükséges változtatni megjelenéseden a siker érdekében (amennyiben szükséges változtatni).


23F

2013. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!