Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen még sosem csókoltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen még sosem csókoltak meg?

Figyelt kérdés
18 éves végzős gimnazista vagyok, de még sosem volt barátom, pedig nagyon hiányzik. Nem vagyok zavarban a fiúk közelében, bár azt nem mondanám, hogy vagy olyan srác, akivel nagyon jóban lennék. Egyszerűen nem értem. Nőiesen öltözködöm, kedves vagyok, bér kicsit csendes néha, de olyan, mintha a fiúk nem vennék észre, hogy lány vagyok. Pedig már nagyon hiányzik az, hogy valaki megöleljen és szeressen. Jövőre egyetemre megyek és még senki még csak meg sem csókolt. Nem tudom, min kéne változtatnom :(
2013. ápr. 13. 15:33
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

De hát mikor? :( Az osztályunkban már minden lánynak volt/vagy barátja, még a "bányarémeknek" és azoknak is, akik nagyon buták és legszívesebben a padba verném a fejemet egy-egy megnyilatkozásuktól...

Tudom, hogy ez nem verseny, eszem ágában sincs versenyezni, egyszerűen csak nagyon hiányzik

2013. ápr. 13. 16:12
 22/33 anonim ***** válasza:

20as vagyok és bárcsak tudnálak bíztatni, de sajnos nem.de legalább megértelek, mert ugyanugy vagyok ahogy te, csak pár évvel idosebb vagyok nálad és még mindig tojnak rám a srácok, de ne ebbol indulj ki, ez én vagyok.

talán amit tudnék tanácsolni az az, hogy legyél lazább, kozvetlenebb, ne bántson hogy nincs pasid, csak érezd jol magad ott ahol vagy.

tudom ezt a legnehezebb, nekem se sokszor megy, én is el vagyok keseredve, de vagy vársz tovább vagy változtatsz valamin, nyomulosabb leszel stb.bár ez nekem pl nem jott be.ugyhogy még ezt is elmondanám hogy legyél aki vagy, és ha változtatni akarsz valamin, azt a saját érdekedbe , magad miatt tedd, és ne azért hogy pasit fogj :)

sok sikert :) remélem találsz valakit :)

2013. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

14 vagyok, és az osztálytársaim fele már nem szűz...az rosszabb, hidd el.

de ne szomorkodj emiatt, úgyis megtalálod az igazit előbb vagy utóbb! és ne aggódj ezek miatt, érezd jól magad. majd az egyetemen megismersz egy helyes pasit/csajt és úgy jó lesz. :)

2013. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy hozzád hasonló lánybak:) csak nehéz megtalálni az ilyen lányokat és ha mégis találok egyet az már foglalt...
2013. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Nem láttam még olyan srácot, aki ilyet keresett volna...
2013. ápr. 13. 20:25
 26/33 anonim válasza:
Legyèl ràmenõs a fiuknàl
2013. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Legyél egy kicsit nyitottabb, lehet a viselkedésed miatt kissé elriasztod a fiúkat.
2013. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Oké, az igaz, hogy néha csendesebb vagyok, de azért nem olyan visszahúzódó. Például az osztálytársaimmal teljesen felszabadult vagyok, hangosan nevetek, mindig mosolygok stb
2013. ápr. 20. 16:33
 29/33 anonim ***** válasza:
ha bekerülsz egyetemre, majd megváltozik minden, hidd el! ;)
2013. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
majd én megcsókollak. meg a lyukad is :)
2013. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!