Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ilyen szeretnék lenni, az...

Ha ilyen szeretnék lenni, az már vészesen vékony, és visszataszító?

Figyelt kérdés

modellkedni szeretnék, és mivel ha lefogynék az áhított súlyra pont így néznék ki, mert ilyen magas vagyok, és hasonló az alakom:

[link] ( itt menjetek az utolsó képekre!! )


ez már vészesen soványnak számít, vagy azért jó alaknak? ( azért izmosabb lennék nála)


2011. máj. 8. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát ez már eléggé sovány és mondjuk melle sincs ( a közeli képeken látszódik, hogy nagyobb a melltartó)
2011. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez már túl sovány, még modellnek is.
2011. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen tudom, de nekem sokkal nagyobb mellem van, meg izmosabb vagyok, és mégizmosabb leszek.. csak úgy a hasát kérdezem.. mert még nem szúrja ki a borda a hasat.
2011. máj. 8. 16:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ez már vészesen sovány , ez ronda nagyon,melle az meg mint egy 10 évesnek , semmi.
2011. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

szerintem ez egészségtelen már az ennyire vékony lány:S

Bocsi,de szerintem nem jó ötlet:)

Elégedj meg önmagaddal,ha látsz magadon felesleget és nem tetszik akkor próbáld leadni és sportolj.De ez szerintem is nagyon vékony.Nem ilyennek gondolok egy nőt.

2011. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ennek a csontkollekciónak meg kellene mondani, hogy becsukhatná néha a száját, mert a végén belerepül egy légy :D
2011. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
undi
2011. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hány kg ez a csaj?

szerintem ha vékony akarsz lenni akkor legyél ilyen vékony de izmos ay szép ! :)

2011. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Hát nekem a képen látható hölgy erősen undorító.Nem azt mondom hogy kövéreket szeretem (nincs velük se problémám) de azért jó ha van rajta valaki fogni való.
2011. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, szerintem szép ez a lány. Kicsit vékonyabb mint az átlag de még bőven nem undorító kategória. Bár szerintem nem szükséges ennyire vékonynak lenni ahhoz hogy modellkedhess. De attól még szép.
2011. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!