Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire visszataszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire visszataszító ha egy fiú ilyen vékony?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2013. ápr. 15. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Inkább menj valami fizikai munkára.:) Keresel is vele - meg.. a fene tudja, én a kondit kissé műnek tartom.:)
2013. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nyugi! Én a gimiben sosem voltam ezeknél sokkal vastagabb felsőtestre, mert az nb1-es kosárlabda lehúzott rólam minden gram zsírt és a növésben lévő szervezetet nem igazán egészséges a kondiban puhítani. 20 éves koromban álltam meg a növésben 195-nél és akkor a egy pár hónap alatt már 95 kiló izommal zsákolgattam az USA-ban az egyetemi amatőr ligában.


A LÉNYEG: a vékony alkatot vedd áldásnak, mert nagyon könnyen formálható, ha magas vagy mellé, a nőkben elsődlegesen az atletikus alkatot fogod kelteni!!! Hidd el, hogy egy magas és vékony pasira ezerszer hamarabb felfigyelnek a nők, mint egy seg_dugasz, de kigyúrtra, aki ráadásul bunkó is. ÉS NE FELEDD, amíg Te magadról elhiszed, hogy az a test, amiben Vagy királlyá tesz Téged, minden dó omlani fog előtted. Én a gimiben a 60-65 kilómmal a suli összes jó nőjét levarrogattam, holott mindenki rajtam kívül gyúrt. Legyen jó a stílusod, bízz önmagadban és adj a dumádra. Egy kákabélű jószövegű parasztgyereknél senki sem veszi le jobban a nőket a lábáról!!!


25F

2013. ápr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A nők szinte emberszámba se veszik a vékony alkatú férfiakat, inkább a fiatalabb, 14-17 éves lányok ideálja. Valamiért még én is tapasztalatlan szűz vagyok 185/65ös paraméterekkel, hiába vagyok remek kondícióban...

Biztos, hogy áldás vékonynak lenni? Ma már a vaskos és kigyúrt embereké a világ, a vékony meg nagy eséllyel házasságot köthet a markával.


25/F

2013. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy áldás, mert rosszabb esetben pedig hamar elhíznál. Nem mondom azt persze, hogy az a 65 kiló rózsaszín malacbőr legyen csak rajtad, de egy kis mozgáskultúrával ha formát öntesz a 65-70 kilódba, nagyon sok nőnek tetszeni fog. Rossz helyen keresgéltetek eddig. Menjetek le például egy techno-partyba és nézzétek meg, hogy a 60 kilós emberek mellett milyen nők vannak.
2013. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!