Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ilyen szeretnék lenni, az...

Ha ilyen szeretnék lenni, az már vészesen vékony, és visszataszító?

Figyelt kérdés

modellkedni szeretnék, és mivel ha lefogynék az áhított súlyra pont így néznék ki, mert ilyen magas vagyok, és hasonló az alakom:

[link] ( itt menjetek az utolsó képekre!! )


ez már vészesen soványnak számít, vagy azért jó alaknak? ( azért izmosabb lennék nála)


2011. máj. 21. 04:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg nem vészes (tehát nem életveszélyes), de ez már nálam is vékonyabb az esztétikusnál, pedig én kifejezetten a vékony lányokat kedvelem. Szóval ennyire azért nem kellene...
2011. máj. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Erre a csontvázra akarsz hasonlítani? Gratula hozzá! Nézd már meg, a karjai vékonyak, semmi izma sincs, a melle helyéről nem is beszélve. A gatya sehogy sem áll meg a segge helyén... szánalmas. Én anorex korszakomban jobban néztem ki.

A legkisebb melltartó is lötyög rajta, olyan, mint egy 12 éved kislány - de még ők is jobban néznek ki nála. :(


De, ha ez a él, hajrá. Szerintem nem sok fiú fog megnézni az utcán, de te tudod.

2011. máj. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is borzalmasan néz ki, egyáltalán nem nevezném csinosnak. Ne akarj ennyire sovány lenni.
2011. máj. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A kifutói modellek ilyen soványak, a fotómodellek pedig Bódi Sylvisek, szóval nem mindegy milyen modell akarsz lenni, de ettől az anorexiás rémségtől óva intelek, teljesen kikészül a szervezet.
2011. máj. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy táborszökevény. Ne legyen példa.
2011. máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát.. ez a nőszemély undorító :S

19/F

2011. máj. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát, semmiképp nem nevezném jónak.

Nem szép látvány, ijesztő, semmi formája-alakja nincs.

2011. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hé én pont ezt a kérdést írtam ki hetekkel ezelőtt! és nem emeltem ki..kivagy te? :O
2011. máj. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__17..


ki vagy? írj már privit ha már ennyire egyre jár az agyunk!!!

2011. máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jeee, már kettő anorexia-jelölt. Király!
2011. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!