Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járnak ide nyafogni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járnak ide nyafogni a mai férfiak, hogy nincs barátnőjük, amikor MOST IS OTT ÜLNEK A GÉP ELŐTT, és sajnáltatják magukat, ahelyett hogy kimennének ebben a jó időben, és kezdenének valamit magukkal, ismerkednének vhol, vagy bármi?!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 13:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Kedvesem! Akkor várom a tuti tippjeidet, hol lehet ebben a jó időben ismerkedni. (Rossz időben nem lehet?) Mutass már legalább egy helyet ahova KONKRÉTAN ismerkedni járnak az emberek. Magyarországon én még találtam. Persze, hogy ott ül a gép előtt amikor kiír valamit... Okostelefonokról hallottál már?

Én nem nyafogni járok ide, hanem válaszolgatni. És ne általánosíts! Nagyjából a férfiak 1%-a az aki nyafog "nyilvánosan" ha ilyen gondja van. A többi elnyomja magában, mert a társadalom erre tanította.

Egyébként ez Téged miért zavar ennyire? Neked nincs jobb dolgod, mint ezeket olvasgatni és idegesíteni magad rajta?

2013. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
*Magyarországon én még nem találtam.
2013. ápr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Gyertek Romániába,itt vannak kedves és szép lányok!:D.
2013. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Várjámá csak megiszom a kávémat oszt húzok is ki füvet nyírni, közbe majdcsak felszedek 1-2-3 nőt, az mára elég is lesz :-P
2013. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
A napsütésben is pont olyan ronda vagyok, mint borongós időben, szóval ilyen szempontból mindegy, úgysem lesz soha senkim.
2013. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

11-esnek teljesen igaza van.


Engem személy szerint nem zavar az, ha valaki "nyafog" és kiírja kérdésbe a bánatát, ha ezzel is egy kicsit jobban fogja magát érezni. Sosem lehet tudni, ki fog neki írni és hogy fog rá reagálni. Képzeld még az is lehet, hogy felvidítják. Nekem jó testem van és magas vagyok de az arcom borzalmasan ocsmány. Én meg tudom érteni azokat akik ilyen dolgokat írnak ki. Ahhoz sem kell egy nagy ész, hogy megértsék az emberek ezt nem önsajnálatból teszik, hanem csak már ennyire el vannak keseredve. Ha sajnáltatni akarnák magukat nem névtelenül tennék egy ilyen oldalon szerintem.. Visszatérve arra, persze milyen könnyű azoknak az embereknek akik jól néznek ki, nekik nincs ilyen gondjuk, hogy nem tudnak egy párkapcsolatot összehozni, persze hogy nem értik meg az önbecsülés hiányában szenvedő embertársait... Ha ennyire zavar téged akkor ne olvasd el a jövőben az ilyen kérdéseket, ennyi...

2013. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Gyertek Romániába,itt vannak kedves és szép lányok!:D."


És ők bírják a magyar pasikat? :)

2013. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
kimehetnének éppen, de veled hogy találkoznának kint, ha 1x itt vagy és gépelsz....?:P
2013. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"És ők bírják a magyar pasikat? :)"

-Persze,hogy bírják:),Itt lehet válogatni:Magyar csajok is vannak meg Román csajok is :D.

2013. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
93%

"Talán mert munkaidő van te szerencsétlen..."...stb.


Hihetetlen,hogy mennyi embernek nincs szövegértése. A kérdés azoknak szól akik kérdést/választ írogatnak állandóan,hogy ők senkinek sem kellenek.


A válasz meg,hogy volt néhány rossz tapasztalatuk, és azt hiszik, hogy minden lány egyforma. Magukat és egymást hergelik, és így egyre távolabb kerülnek attól, hogy valaha legyen valakijük...

2013. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!