Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járnak ide nyafogni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járnak ide nyafogni a mai férfiak, hogy nincs barátnőjük, amikor MOST IS OTT ÜLNEK A GÉP ELŐTT, és sajnáltatják magukat, ahelyett hogy kimennének ebben a jó időben, és kezdenének valamit magukkal, ismerkednének vhol, vagy bármi?!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 13:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Azért az a néhány rossz tapasztalat nem néhány, hanem többnyire szignifikáns mennyiség, és amúgy is, a lányoknak főleg a külső számít, ha úgy néznél ki, mint pl. én, akkor tudhatnád, hogy semmi esély ilyen kinézettel a lányoknál.
2013. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Amúgy lány vagyok... És ne mondd azt, hogy nem látsz az utcán "csúnya" fiúkat, akiknek van barátnőjük, mert nem igaz. Minden hozzáállás és személyiség kérdése.
2013. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Akikről te beszélsz, ők az átlagos férfiak, akik vagy bejönnek a lányoknak, vagy nem, de ne is haragudj, igazán csúnya embert én még nem láttam nővel. Bár én rettenetesen ocsmány vagyok. A személyiségemmel ami gond van, az is betudható a rondaságomnak, de mindegy. A személyiségfejlesztés még mindig járható út lenne, ha nem néznék ki olyan rémségesen, hogy semmit nem érnék vele.
2013. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én akármilyen jól öltözködök vagy akármilyen határozott vagyok és ráadásul nem is ilyen szar dumákkal próbálkozok így is elutasítanak. Nem mondom, hogy feladom a próbálkozást, minden új kiszemelthez ugyanolyan vidáman és kedvesen állok oda és próbálok ismerkedni, de ha nem jóképű az ember akkor nem kelti fel az érdeklődését senkinek. Hiába a jó divat, haj, kék szem, hófehér fog, ha nagy az orrom egy kicsit és csúnya vagyok.
2013. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
mert azt várják,hogy a csajok kapva az alkalmon írjanak neki,hogy "dehátmenis" meg "deénszívesen megismernélek"..stb:D
2013. ápr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!