Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok otthon ki főz? Evidens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok otthon ki főz? Evidens hogy a nőnek kell főznie egy párkapcsolatban, vagy elvárható, hogy a férfi is tudjon "összeütni valamit"?

Figyelt kérdés

Én speciel nem tudok főzni, nem is nagyon szeretek időt pazarolni ilyesmire, pláne úgy hogy utána nekem sem ízlik az általam megfőzött kotyvalék. Elvárhatom a páromtól, hogy néha ő is főzzön valamit, vagy esetleg átvállalja kompletten a főzést? (minden házimunkát szívesen megcsinálok, csak ezt utálom)...

21 N

(bocs ha rossz kategória)



2013. ápr. 17. 14:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
na milyen jó olvasni, hogy más férfiak tudnak főzni, még segítenek másban is, hát ez tetszik, de nálunk még a szennyest sem tudta a helyére vinni, szóval ő semmit sem csinált, nálunk csak én főztem
2013. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 ivilicious ***** válasza:
2%

sztem alap,h egy nő tudjon főzni, legalábbis valahogy,szégyelld el magad!! emellé hogy lesz valaha családod? szendvicsen élő gyerekek?


én imádok főzni és nagyon jól tudok, de a barátom is, néha veszekedés van abból,h melyikünk főzzön :D sztem ő átvállalná szívesen,ha megkérném rá,bár a legtöbb pasi nem


20L

2013. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
96%

"sztem alap,h egy nő tudjon főzni, legalábbis valahogy,szégyelld el magad!! emellé hogy lesz valaha családod? szendvicsen élő gyerekek?"


Ez a tipikus gondolkodásmód... nem mindenki megrögzött családanya típus.

2013. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
45%

a főzésnek semmi köze a családanya típushoz, saját magad miatt is érdemes megtanulni főzni.


Fölösleges ilyen dolgokra fogni azt, ha valaki lusta megtanulni főzni.

Én is lusta voltam eleinte, nem akartam erre is időt pazarolni. De sokkal jobb és egészségesebb így enni mint mindig vmi szendvicset vagy mikrózott vackokat.

2013. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%
Tudok főzni,de a barátom profi ebben,így ő főz folyamatosan.A mosogatást se engedi át,kompletten rendet rak utána.Volt erre ellenpélda is,amikor olyan pasival jöttem össze,aki még egy tojást se tudott megfőzni,mert az anyja mindig kiszolgálta.Isten ments az ilyenektől.
2013. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

ma 15:12

Senki nem mondta, hogy nem tudok főzni, amit akarok, meg is csinálom magamnak.

2013. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem olvastam végig a válaszokat, de szerintem semmi gond nincs azzal, ha a pasi főz. :) Főleg, hogy írtad, hogy a többi házimunkát megcsinálnád cserébe, szerintem ez így teljesen fair. De akkor te is tudj néha 'összeütni valamit'. :D Például egy rántotta, ham&eggs, bundáskenyér... csak ilyen kis dolgok :)
2013. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nálunk mindketten főzünk. Igaz, a vőlegényem repertoárja jóval kisebb az enyémnél, de amit tud, azt jól és szívesen főzi, illetve kuktáskodni is szeret mellettem, jókat mókázunk közben.

A kapcsolatunknak egy nagyon fontos eleme, hogy nincs semmi olyan, amit elvárunk a másiktól, vagy evidensnek tartjuk, hogy a másik megcsinálja. Vannak feladatok, de mind közös, kivéve, ha a másik abszolút béna hozzá (pl. ha én állnék neki szerelni, abból katasztrófa lenne...).

Mellesleg szerintem a főzni tudás mindenkinek SAJÁT ÉRDEKE, ahogy ez alapvetően majdnem mindenről elmondható. Elvégre lehet rendelt kajákon meg mirelit szarokon élni, csak nem érdemes. Nem árt, ha az ember pl. kiismeri magát a piacon (melyik falusi megbízható, kitől érdemes venni stb.), és van türelme előkészíteni az ott vett húst/zöldséget, mert sokkal egészségesebb, mintha mindig félkész ételeket enne.

2013. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Kedves 12#-es: nem vagyok oda a gyerekekért, és nem igazán szeretnék egyet sem, de ez más téma...

Ami azt illeti eddigi tapasztalataim alapján nem éri meg főzni, mivel seperc alatt eltűnik a tányérról a több óra szenvedés, meg hozzávalók után járkálás, ráadásul nem esik jól a saját főztöm, mert látom hogy készül, és így elveszti varázsát....

De azért jó látni hogy van olyan pasi, aki tud/szokott főzni, megpróbálom én is elérni ezt itthon :D

2013. ápr. 17. 17:54
 20/26 anonim ***** válasza:
A főzést sosem vártam el egy nőtől sem,mert szeretek főzni.
2013. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!