Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen kevés Pécsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen kevés Pécsi leszbikus van?

Figyelt kérdés

Olyan 3-at ha ismerek, ha a környező területeket nézem akkor is csak 2-vel nö a szám.

Tényleg ennyire kevesen lennénk?



2013. ápr. 17. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2013. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Biztos van több is, csak látensek.
2013. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

Sajnos, igen az a normális már ha egy lány fiúval van.:\

17f

2013. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én is baranyai vagyok, és én is észrevettem hogy kevés a leszbikus :/ sajnos... 21L
2013. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én februárban mentem buliba rajtam kívül még 6 leszbikus lánnyal... a bulin is voltak még vagy 5-6an. De máskor még többen jönnek...


Plusz akiket nem ismerek és nem járnak ilyen helyekre... hülyeség azt gondolnod, hogy kevesen lennénk :)


18/L

2013. ápr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én is pécsről vagyok, és senki biszexet v leszbikust ismerek... kár :/
2013. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Mivel 3-an is írtatok ettől a kérdéstől, hogy hol van és milyen az a hely, ahol voltam, ezért leírom itt, minthogy mindenkinek egyesével küldjem el.


Ez a hely tudtommal Pécs egyetlen meleg szórakozóhelye. Vannak leszbikusok is, melegek is, de egy-két melegbarát hetero is megfordul.


Maga a hely a Rákóczi u. 50. szám alatt található, ilyen kis kapualjban van a bejárat és kétoldalt ki van írva, hogy Jaffa Café. Maga a hely neve Mediterrán Club vagy Mediterrán Baráti Kör, a helyet tudtommal bérlik, de mindig itt van rendezve.


Most szombaton is lesz egy buli... ha jönne valaki közületek, akkor esetleg benézek én is :) Egyedül nem szívesen mennék...

2013. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ja amúgy, facebookon Mediterrán Bulik néven van a felhasználó, ő szolgáltatja az infókat arról, hogy mikor van buli. Nyilvános a profilja, így bárki láthatja az aktualitást.


Most hétvégén pl. Single Party a név... :D Aki szingli, az külön olyan színű karkötőt kap :)

2013. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amúgy... Még mindig én vagyok az utolsó két válasz írója...


Szóval, úgy néz ki menni fogok, bár egyedül... szóval aki fél eljönni, az is jöjjön, majd támogatom én :)

2013. ápr. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
pécsen sincs kevesebb leszbikus mint bárhol máshol, csak esetleg nem ismered őket.. :)
2013. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!