Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen túl perverz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen túl perverz a fantáziám, mit csináljak, hogy tudnám levezetni?

Figyelt kérdés
Amikor meglátok egy jó csajt, egyből arra gondolok, hogy milyen lehet meztelenül, persze nem mondom ki szóban, és épp ez a gond... a barátaim nem gondolnák rólam, hogy ilyen vagyok, nem lenne erre senki sem büszke, dehát erre van ez az oldal:D Mit tudnék csinálni ez ellen, gyakran az őrület szélén vagyok emiatt:/ Kort, nemet írjatok légyszíves.

2013. ápr. 18. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 ha ez a felhívás tényleg bejött, mindenképp szólj!!
2013. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez nem durva,gondolom 25 alatt vagy,szerintem teljesen ok,és lány vagyok,és amit én más srácok fejéről leolvasok néha néha,az alapján mások is kb ugyanezzel vannak elfoglalva egész nap:D

Hát igen,a pasik miért engedik előre a csajokat a lépcsőn meg az ajtóban szitu ez is:)

2013. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 hát én nem ezért, pedig én is azt szoktam néha, amit a kérdező írt
2013. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is az eléggé...szoktam is perverzkedni,nagyon szeretem! Ha gondolod írj privit,és beszéljünk!

28/L

2013. ápr. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!