Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas az egész, de kíváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas az egész, de kíváncsi vagyok ki hogy vélekedik erről?

Figyelt kérdés
9hónapja vagyunk együtt.1hónapja összeköltöztünk,én vagyok a női részleg.Úgy döntöttem,hogy elköltözök,mert a pasi nem tud semmit felmutatni,pénz az nuku.Nekem eddig volt pénzem,de egy férfit se fogok eltartani,még akkor se,ha a saját lakásában élünk,albérletet nem kell fizetni.Megbeszéltük,hogy legalább az utolsó estén eszünk-iszunk valamit,szeretjük egymást,de így nem tudunk együtt élni.Most mi van ? Megfázott 2napja,megértem hogy betegnek érzi magát,főztem,ami jó szar lett mert felment a pumpám,mivel amit csináltam kemény lett benne a krumpli.Tiszta dedó.Elpakoltam már minden cuccom,2szobás lakás,takaró nélkül fagyoskodok az egyik szobában,mint a hontalanok.Azon gondolkozom,hogy van 1üveg bor,azt megiszom,mert totál megsértett lelkileg,ő aki annyira szeret,stb.Most én vagyok a hülye,vagy mi is van ? Nem vagyok rászorulva,azért is megyek el,de ez lelkileg megvisel valahol...
2013. ápr. 18. 21:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Mi a kérdés?
2013. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kemény lett benne a krumpli, érthető.
2013. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Talán jobb is ha szétváltok.. Te sem vagy tökéletes a pasas sem az.. Egy nap a pasas hálát ad az égnek hogy elhagytad.. Te se bánkódj, majd megtalálod a stílusodnak megfelelő embert..
2013. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés és a történet szempontjából nagyon fontos információ volt, hogy kemény lett a krumpli. :-)

Egyébként tényleg, én sem értem a kérdést, arra vagy kíváncsi, hogy szerintünk helyesen tetted-e hogy szakítottál vele? Vagy csak úgy általánosságban véleményt kérsz a dologról és azt szeretnéd tudni, hogy mi mit tennénk a helyedben?

2013. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdés, hogy megidd-e a bort. Hát persze. Egészségedre! De vigyázz, mert ezentúl Te sem tudsz még egy üveg bort sem felmutatni!
2013. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok együtt élni, akkor mindenképpen jó döntés volt......
2013. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Van saját lakása, neked nincs. Tehát neki több pénze van, mint neked. Vagy hogy is van ez?
2013. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ember vagy te? Keményre hagyni a krumplit? Na de ilyet... A bor sok mindent megold. Egy darabig nem fogsz fagyoskodni.
2013. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a krumpli ügy tényleg durva, meg is értem hogy már az alkoholhoz nyúlsz! Miért nem mész el, ahova eredetileg költözni akartál, ott újra megpróbálhatnád a krumplit...
2013. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ja,van saját lakása,pénze nincs,nekem meg pont fordítva.Ha nekem lenne saját lakásom,biztos nem lennék ilyen csóró mint ez a manusz.Az a lényeg,mivel jó hülyén írtam le,hogy egy utolsó estét szerettem volna békességben,stb,tölteni,mivel amúgy szeretjük egymást,de nem jött össze,mert arra nem volt képes,hogy instrukciókat adjon,milyen hőfokon süssem azt a szaros krumplit(tepsis krumpli),pedig tudok főzni.Mindegy,a másik,hogy fagyoskodok az egyik szobában.
2013. ápr. 18. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!