Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 173cm-es férfi 57 kilósan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 173cm-es férfi 57 kilósan kiábrándító a nők számára?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 00:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el hogy 173 centi vagy és 57 kilóval úgy nézel ki mint egy etióp gyerek. Én 172 vagyok, és cirka 60-62 kiló, teljesen jó testalkatom van, széles váll, keskeny csípő, normál sportos izomzat. Egyébként meg mindenki tetszik valakinek. Ahogy mondani szokták, a Fiat Multipla-t is megveszi valaki.

Ha pedig annyira nem vagy kibékülve a külsőddel akkor nyomj valami hízókúrát, egy keményebb tömegnövelővel(pl Jumbo), amiben van sok szénhidrát, meg fehérje, és sportolj mellette. Fél év alatt simán magadra szedsz 4-5 kilót. Ahelyett hogy itt pityogsz tegyél azért hogy úgy nézz ki ahogy neked tetszik. Önbizalom nélkül nem fogsz kelleni egy csajnak sem, ha pedig önbizalmad van rogyásig, tök mind1 hogy nézel ki, le tudod dumálni a csajokat a lábáról. Ezért a te esetedben a megoldás az hogy elérj egy olyan állapotot amiről te úgy gondolod hogy jó, az meghozza az önbizalmad.

2013. ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

köszi,de ha látnál nem hinnéd el!!

[link]


ennél a színésznél is vékonyabb vagyok!

2013. ápr. 19. 00:39
 13/17 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék hogy ezt az állapotot magadnak okozod, és itt pár komment nem fog kilökni a melankóliádból, erre csak te magad vagy képes. Amennyiben nem teszed meg akkor elég nyomorult élet vár rád. Amíg saját magaddal nincs meg a lelki békéd addig cseszheted az egészet. Ahogy olvasgatom a válaszaidat nagyon mélyre elástad magad a saját szemedben, és arra vársz hogy valaki dobjon egy kötelet, de nem fog. Neked kell kimászni, marha nehéz, de ha nem teszed meg akkor ott csücsülhetsz a saját magad által kreált szarkupacod tetején, ahelyett hogy kihoznád az életből a maximumot.

Én se vagyok egy jóképű srác, de ellensúlyozok amivel csak lehet. Öltözködéssel, sportal, igyekszem sokszínű lenni, meg ápolt, ilyesmi. Nem nagy varázslat. Erre talán előbb-utóbb magadtól is rá fogsz jönni, de ha van egy kis eszed akkor elkezdesz tenni magadért, mert a saját életedet te irányítod, és te vonzod be a dolgokat. Jelenleg a lehető legrosszabb úton haladsz, de csak rajtad áll hogy irányt váltasz e.

Googlbe írd be hogy önbizalom növelő módszerek, van egy nagy rakás, azok sokat segíthetnek. Sok szerencsét :)

2013. ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

ma 00:41


igen,nagyon intelligens az írásod,érezni,hogy helyén az eszed!

Volt egy szerelmi csalódásom pár éve,és azóta van ez.

Igen,össze kell szednem magam,és most csak magam miatt!

De először ezt a depressziót kell valahogy hátrahagynom.

Igen több dologgal kéne foglalkoznom,sport stb-stb....

2013. ápr. 19. 00:51
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a vékony pasik, férfiak jönnek be. Van még remény, ha rögtön nem is tudsz felülkerekedni a kiállásodon!
2013. ápr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
190/94
2013. ápr. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Nem is annyira az 57 kiló miatt, hanem mert alacsony férfi senkinek nem kell.
2013. ápr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!