Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem tudják tolerálni, ha egy férfi ronda?

Figyelt kérdés
Iszonyúan ronda vagyok, egy ocsmány féreg a lányok szemében többnyire a genetikai adottságaim miatt. Azt hittem, hogy ha ezt megpróbálom humorral vagy kedvességgel kompenzálni, akkor lehet esélyem, azonban a tapasztalatok azt mutatják, hogy ezek semmit sem érnek, ha az ember annyira undorító külső szempontjából.

2013. ápr. 19. 13:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Most, hogy visszaolvastam, amit irtam... van egy kis sikerkalauz, vagy onsegito konyv ize a dolognak, nem volt szandekos.

De azert talan racio es nemi igazsag is van benne, mert tenyleg valahogy igy kellen hozzaallnod az elethez, hiszen a jelenlegi allapotodban erezhetoen szenvedsz es nyilvanvalo, hogy a celjaidhoz sem segit hozza.


Akkor viszont azert tenyleg lehetseges, hogy valahogy mashogyan kellene, nem igaz?!

2013. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Segitek neked egy-ket dologban, ha szeretned.
2013. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

A keretet a tapasztalatok okozzák, amiből nincs 1 db pozitív sem. Jó lenne, ha legalább lenne 1 db, ami pozitív egy kicsit. De ilyen lányokkal még nem volt, annak ellenére, hogy az élet többi területén elég sikeres voltam, de ezek a folyamatos kudarcélmények felőrölték az idegeim eléggé.

Az hogy mit hozunk ki az életből, azzal valamennyire egyet értek. Mindig is tudtam, hogy nekem összehozni 1 párkapcsolatot, mint egy átlagos srácnak összehoznia 100-at, vagy egy analfabétának jogi egyetemet végeznie. Alapvetően úgy is indultam neki a csajozásnak, hogy minden negatív és rossz élmény ellenére megmutatom, hogy képes leszek szerezni magam mellé valakit.


A kcal-mozgás arány alapvetően rossz, hiszen az alapanyagcsere 1000-1200 kcal. De azzal 1 dekát nem fogytam még mozgás mellett sem. Ezért kellett drasztikus 500 kcal-os, és így ment le fél kiló hetente.


És minden segítség tippet szívesen fogadok.

2013. ápr. 19. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!