Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem tudják tolerálni, ha egy férfi ronda?

Figyelt kérdés
Iszonyúan ronda vagyok, egy ocsmány féreg a lányok szemében többnyire a genetikai adottságaim miatt. Azt hittem, hogy ha ezt megpróbálom humorral vagy kedvességgel kompenzálni, akkor lehet esélyem, azonban a tapasztalatok azt mutatják, hogy ezek semmit sem érnek, ha az ember annyira undorító külső szempontjából.

2013. ápr. 19. 13:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Először is városban lakom, nem faluban. És nem is egy kisvárosban, hanem megyeszékhelyen, szóval azért már van némi rálátásom a dologra, hogy egyszerűen undorodnak tőlem a lányok, mert amikor sétálok, akkor is olyan képet ágnak, mintha egy tál hernyót láttak volna.

Visszataszító alatt természetesen csak és kizárólag a külsőmet értem, hiszen annyira undorító, ocsmány és ronda vagyok, hogy ennél rondábbat ki sem lehetne találni. A belsőm alapvetően rendben van, egyetlen bajom, hogy jófiú vagyok, nem iszom, nem dohányzom, de az ilyen pasi nem kell a csajoknak.

2013. ápr. 19. 15:03
 12/23 anonim ***** válasza:

Hogy falu vagy város ilyen szempontból mindegy. Az amit írtam nem változik ennek függvényében, mert a válaszom érvényes akár egy metropoliszban is. A lényeg az az, hogy te adott területre vonatkoztatsz azért, hogy általánosíts a lányokra nézve, és ebben tévedsz, amivel saját magadnak teszel csak rosszat, mert nekünk mondjuk épp mindegy, hogy te milyen tévhitben fogsz továbbra is élni.


A lényeg az, hogy ne vegyél szigorúan biztosra adott dolgot csak azért, mert nagyrészt ebben volt CSAK tapasztalatod.

Attól mert nem ismertél meg olyan személyeket is, akik rendelkeznek némi ésszel is és nem kizárólag a külsőségek alapján ítélnek, attól még ne gondold azt, hogy minden lány csak eddig a szintig képes jutni.


Én saját magamból kiindulva ha járok az utcán akkor mehet el előttem bárki is, nézhet ki bárhogyan, akkor sem fogom megbámulni vagy elhúzni a számat vagy akármi, mert nem vagyok már 5 éves, hogy ezt tegyem.


Egy érett és valamennyire is intelligens személy már nem viselkedik éretlenül, nem viselkedik tapló módon és nem viselkedik úgy, mintha a dedóban lenne. Viszont neked meg nem kell foglalkoznod azokkal, akik éretlenek, ugyanis ezekből mindig lesz elég és ha leállsz az ő szintjükre, akkor te is azon a szinten fogsz maradni.

2013. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Mert egész egyszerűen nincs ellenpélda, hogy egy kicsit is legalább elfogadhatónak néznének. És én is rettenetesen ocsmánynak látom magam. De ha még tegyük fel nem is lenne így, még mindig ott van az, hogy alacsony vagyok, ami a lányok szemében mindig is kizáró tényező volt (nem véletlen, hogy az emberiség átlagmagassága folyamatosan nő), és még dagadt is.

Az érettségnek meg ehhez semmi köze nincs, max. annyi, hogy nem a szemedbe mondja, hogy te vagy a világon a legocsmányabb teremtés. Én is látom, hogy rettenetesen ronda vagyok. Csak rossz, hogy ezen rondaság miatt nem kellek a csajoknak, és sosem lesz kapcsolatom, hiába vannak rendben (nagyjából) a belső értékeim.

2013. ápr. 19. 15:29
 14/23 anonim ***** válasza:

Figyelj, itt azért nem csak a párkapcsolatokról van szó.


Tehát te kiindultál egy még mindig helytelen premisszából, miszerint a lányok lenézik a hátrányosabb külsejű fiúkat- ez nincs így, ismét és utoljára írom le, mivel én személy szerint ismerek nem 1-2, hanem jóval több olyan személyt, aki nem rendelkezik a legelőnyösebb külsővel, de attól még rengeteg barátja és haverja van, úgymint férfiak, úgymint nők köréből.


Persze itt fontos tisztázni a barátság fogalmát is. A barátságnak az alappillérei nem a kinézettől függnek. Ebből kiindulva tehát a te külsőd nem képez akadályt a barátságok létrehozásában. És itt nem gondolok párkapcsolatokra, mert az más kategória, de kizárólag barátság szempontjából nem lehet a barátság hiányát kizárólag a külsőd számlájára írni- ott már a belsővel is gondok vannak. És a gondok nem csak olyanok lehetnek, hogy valaki “ rossz “ , “ jó “ , “ hazug “ , “ becsületes “ , hanem vannak olyan gondok is, hogy “ lelki sérült “ , “ önbizalom hiányos “ , “ félénk “ , “ visszahúzódó “ , stb.- A te helyedben ezeken a belső gondokon elmélkednék el, mert nálad ezek a valószínűbbek, hogy jelen vannak.


Ami pedig a párkapcsolatokat illeti: bár vannak kivételek, de általában akinek nem megy a barátkozás sem, annak a párkapcsolat megteremtése mégúgysem fog menni. Ez logikus. Ez visszavezetendő arra, amit néhány sorral feljebb írtam, a lehetséges belső gondokra, amik nem láthatóak, de sokat számítanak, mert az emberek MEGÉRZIK azokat. Nyilván nem úgy látszik meg a félénkséged, mint az, hogy szőke a hajad, de MEGLÁTSZIk, és gátolni fogja a kapcsolataid kialakulását. Pont úgy, mint minden más belső gát tulajdonképpen, amit te építesz meg magadnak, a saját kezeiddel.


Elkeríted magad a világtól és csodálkozni fogsz majd, hogy kirekedtél.

2013. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Vannak hátrányos helyzetű pasik, akik találnak maguknak valakit, ez vitán felül álló tény, viszont azok csak egyszerűen hátrányos helyzetűek, a magam fajta, aki nyugodtan pályázhatna a világ legocsmányabb embere díjra, és szintén vitán felül meg is nyerné azt már nem így működik. A barátkozás régebben elég jól ment. De sajna mind kihasználtak. Jelenleg meg nincs olyan társaság, ahol barátkozni lehetne.
2013. ápr. 19. 15:55
 16/23 anonim ***** válasza:
Nyenyenye megy a sírás, fogyj le!!! Akaraterő kérdése, ha ilyen tutyimutyi vagy senkinek nem fogsz kelleni, lehetsz akár milyen szexi is!
2013. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Voltam ennél sokkal vékonyabb is, de akkor sem kellettem a kutyának sem. Pedig mikor lefogytam azt hittem, hogy legalább 1 randi összejön, de nem jött össze. Depressziós lettem, és visszahíztam, hiszen a fogyás csak heti 6 nap edzés és napi 500 kcal bevitele mellett volt lehetséges úgy, hogy heti fél kilót sikerült mindössze leadnom.
2013. ápr. 19. 16:38
 18/23 anonim ***** válasza:

Smartlboro minden szavaval teljesen egyetertek, nem hiszem, hogy nagyon tudnek az o kommentjei mellett ujat mondani.


Ugyhogy csak annyit mondok, hogy jelen helyzetedben egeszen nyilvanvaloan kicsit be vagy szorulva a fejedben elkepzelt keretek koze, talan mondhatjuk, hogy kicsit csolatasod alakult ki.

Es tudod mit?! En azt mondom, hogy bizonyos szempontbol ez teljesen ertheto is. Mert ne szepitsuk, tenyleg elofordul, hogy az ember hatranybol indul. Tenyleg elofordul, hogy ugy tunik, a korulmenyek tokeletesen az ember ellen jatszanak. Ebben a helyzetben pedig valoban konnyu keseru, borus, kiabrandult, megfaradt, fasult kovetkeztetesekre jutni... de ezek a kovetkeztetesek tevesek!

Vigyazz, fennkolt leszek: az elet azert vegso soron megis csak arrol szol, hogy a korulmenyekhez kepest, azok ellenere, mi donthetjuk el, hogy mit hozunk ki belole.

Neked is van egy ilyen dontesi lehetoseged: vagy maradsz igy, ahogy vagy es akkor tenyleg minimalisra csokkented az eselyeidet, hogy elerd a celodat (ez nem lenne logikus dontes, hiszen nyilvan az a celod, hogy baratnod legyen, akkor pedig miert akarnad rontani az eselyeidet?!), vagy eldontod, hogy valtoztatsz, vegzel a negativ gondolatokkal, nem rombolod magad fejben, hanem felepited, valtoztatsz a hozzaallasodon, cselekszel es valtoztatsz a megjeleneseden is, amennyire lehet.


Az eleje egy dontesrol szol csupan es az attitudrol: "jajj, minden ellenem szol, EZERT NINCS ERTELME semminek" kontra "oke, lehet, hogy vannak hianyossagaim, lehet, hogy vannak hatraltato korulmenyek, ENNEK ELLENERE AZERT IS megmutatom es megcsinalom".


A sikeresseg mindig ezen az attitudon mulik, hogy az ember az "ezert nincs ertelme" megoldast, vagy a "csakazert is" hozzaallast valasztja-e.

Persze ha meghoztad ezt a dontest, a neheze csak ez utan jon, hiszen cselekedni, valtoztatni is neked kell, erofesziteseket is tenned kell a celjaid elerese erdekeben.

2013. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ne vedd rossz néven, de egyrészt sajnállak és szeretnék neked mást is tanácsolni, most már a fogyásodra nézve is találtam elegendő hibát a használt módszerben ( kcal-mozgás arányt irtó helytelenül számoltad ki ), másrészt viszont nem tudom, hogy van-e értelme az, hogy mi ezt tovább itt fűzzük.


Te úgysem akarsz megválni a te véleményedtől, úgysem akarod elhinni, hogy lehetne másképp is, ezért abba a kategóriába lapátolod magad, amin az ember szeretne segíteni, de rájön, hogy nem tud.

2013. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
*értelme annak
2013. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!