Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Ti mit szólnátok ha a 14 éves lányotok ezzel állna elő?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút az interneten, és szeretnénk találkozni, de ő Zala megyében lakik, én pedig Pécsen. Ti elengednétek a lányotokat egy napra hétvégén? A fiú 17 éves, mondhatja akárki hogy csak szexelni akar, de tudom, hogy szeret és ha tényleg csak szexelni akarna keresne egy lányt a közelében..Ötletek hogy mondjam el anyukámnak? Ti hogy reagálnátok a helyében?

2013. ápr. 22. 19:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

én tuti nem engednélek el, igaz max csak az apád lehetnék.:D

17f

2013. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem is találkoztatok, de már szeret...

Nagyon gyerekesek vagytok, de ez így van rendjén. :)

Amúgy ha én lennék az anyukád, nem engednélek elutazni hozzá, azt viszont engedném, hogy találkozz vele abban a városban, ahol laksz. Utazzon első randira szépen a fiú! :)

2013. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyrészt a pasi dolga a nöhöz menés, a lány maradjon nyugton.
2013. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem engedném el a lányomat egy ismeretlennel, mondhat amit akar, annyit megengednék, hogy odajöjjön a srác hozzánk, és akkor rögtön kiderül milyen ember.
2013. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
hát menjen le a fiú hozzátok, vendégül látjátok ebédre,aztán menjen haza. később meglátjuk. - valahogy így
2013. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném el annyi mindent hallani manapság a tv-ben inkább a srác jöjjön le... ha annyira akar téged megteszi... (19/L igaz nem vok anyuka,de tini fejjel így látom a dolgokat )
2013. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ő nem tud utazni, mert edzése van hétvégén.
2013. ápr. 22. 19:05
 8/22 A kérdező kommentje:
Csak nyáron tudna jönni hozzám, addig nincs ideje:S
2013. ápr. 22. 19:06
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek mész fel... ugyan az ha edzés után lejön... vagy te mész edzés után... jelentsen beteget vagy vmi gondolkozz kislány :/ ne te menj jöjjön ő mindenképp :)majdnem veled egyidős vagyok és ezt tanácsolom... :/
2013. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném. Ha edzése van, akkor hogy találkoztok? Jöjjön a fiú, olyankor, amikor nincs edzése.
2013. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!