Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Ti mit szólnátok ha a 14 éves lányotok ezzel állna elő?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút az interneten, és szeretnénk találkozni, de ő Zala megyében lakik, én pedig Pécsen. Ti elengednétek a lányotokat egy napra hétvégén? A fiú 17 éves, mondhatja akárki hogy csak szexelni akar, de tudom, hogy szeret és ha tényleg csak szexelni akarna keresne egy lányt a közelében..Ötletek hogy mondjam el anyukámnak? Ti hogy reagálnátok a helyében?

2013. ápr. 22. 19:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, én egy felnőtt nő vagyok, neten ismerkedem, de még én is, harmincon túl is bizalmatlan vagyok az első randiig, és nem találkozom férfiakkal kellő körültekintés nélkül! Csak nyilvános helyen randizom, mindig tudja valaki, hogy hol vagyok, kivel vagyok, stb. Egy adag bizalmatlanság a mai világban egyszerűen KÖTELEZŐ! Egy 14 éves lánynak pedig még ennél is sokkal óvatosabbnak kell lenni. Ha ennyire megbízol bárkiben, akit megismersz neten, akkor könnyen bajba kerülhetsz!
2013. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az lenne a legjobb ha ő jönne le hozzád... persze vicces h jaj pedofil meg lánykereskedők... addig még nem kerülsz olyan helyzetbe...hidd el anyukádnak és nekünk is :) ha szeret megy és ha csak nyáron tud akkor kitart addig... ha meg nem keress környékbeli srácot :) légy óvatosabb :)
2013. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!