Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Ti mit szólnátok ha a 14 éves lányotok ezzel állna elő?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút az interneten, és szeretnénk találkozni, de ő Zala megyében lakik, én pedig Pécsen. Ti elengednétek a lányotokat egy napra hétvégén? A fiú 17 éves, mondhatja akárki hogy csak szexelni akar, de tudom, hogy szeret és ha tényleg csak szexelni akarna keresne egy lányt a közelében..Ötletek hogy mondjam el anyukámnak? Ti hogy reagálnátok a helyében?

2013. ápr. 22. 19:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda habi!

Felejtsd el, nem lesz ebből semmi jó szerintem...

2013. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok szemét lenni, de egy csomó lányt így csábítanak el, és utána soha többé nem látják őket. Szinte minden nap lehet hallani, hogy kislányok tűnnek el. Menjen oda hozzád szépen, és ne kifogásokat találjon, hogy miért nem tud menni.
2013. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szintén 14 éves barátnőmnek 18 éves barátja volt. Barátnőm imádta, végül szakítottak, mert a fiú keresett valaki mást, akivel lehet dugni is.
2013. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én anya vagyok, és eleve nem engedném a 14 éves lányom egyedül utazgatni nagyobb távokon. Ezen kívül folyamatosan ott bujkálna bennem a kétely, hogy vajon tényleg egy 17 éves fiúval fog-e találkozni, vagy egy pedofillal, vagy egy lánykereskedő bandával. Szóval semmilyen körülmények között nem engedném! A fiú jöhetne, de a 14 éves lányt kizárt, hogy elengedném, és ha mindezek ellenére megpróbálna elmenni, nagyon súlyos következményekkel szembesülne, mert ez igenis veszélyes játék!
2013. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Már webkameráztunk is a fiúval, szóval nem egy.pedofillal találkoznék.. abban az estben sem engednétek el ha előtte beszélhetnétek a fiúval pl. skype-on?
2013. ápr. 22. 19:15
 16/22 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem. Mi van, ha egy lánykereskedő banda bérelte fel arra, hogy fiatal lányokat csaljon el?
2013. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
:DD igen, ez aztán nagyon valószínű..
2013. ápr. 22. 19:22
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz a szülő fejével: inkább utáljon a saját lányom egy pár hétig, minthogy külföldre vigyék bedrogozva prostinak, vagy egy bokorban találják meg a holttestét. Lehet, hogy erre minimális az esély, de pont elég ahhoz, hogy ne engedjem el!
2013. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv vagy. Szerinted a lánykereskedők nem pont megbízhatónak tűnő fiatalembereket bérelnek fel arra, hogy elcsavarják lányok fejét? Pont ez a módszer lényege, hogy elnyerik a bizalmukat, aztán már késő. Nyilván te most nem látsz a lila ködtől, és meg vagy róla győződve, hogy a barátod megbízható, és persze könnyen lehet, hogy az is, de mi van akkor, ha mégsem? Akkor már nem fogod tudni azt mondani, hogy jaj, bocs, tévedtem...
2013. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!