Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik írják az oldalon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik írják az oldalon hogy egy lánynak se kellenek (. )?

Figyelt kérdés

Szóval sok fiú írja itt hogy ő olyan csúnya hogy sose lesz barátnője... Egyre inkább kezd érdekelni a dolog, mert nem is ismerek olyan fiút aki annyira csúnya lenne hogy nem lenne esélye egy lánynál se. (Nyilván vannak ismerőseim akik nekem személyszerint nem jönnek be, de engem pl a páwa menőcsávók is taszítanak, aztán ők elég sok csajt megkaphatnak... Meg van akivel csak az a baj hogy igénytelen, ha adna magára jó pasi lehetne)

Szóval én más problémát sejtek a háttérben. El nem hiszem hogy ekkora gond van a külsőtökkel. Esetleg aki úgy érzi küldhet képet vagy nem tudom.

De én meg vagyok róla győződve hogy nincs olyan hogy valakinek sose lehetne barátnője. Ha összekapja magát az illető, simán lehet bárkiből minimum egy "átlag" kinézetű pasi.


2013. ápr. 22. 21:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 és mit javasolsz tenni ellene? :D
2013. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát nálam elég sokrétű a probléma forrása. Egyrészt ugye nagyon alacsony vagyok és nagyon pici tömegű. Hízni nem tudok, pénzenm sincs a változásra igazából. Az arcszerkezetem pedig annyira ijesztő, hogy sokan néztek már bűnözőnek, peidg mélyen belül érző szívű, kedves srác vagyok.
2013. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

ma 22:02

Így látatlanban nem tudok semmi konkrétat javasolni :D nem tudom hogy nézel ki :D

2013. ápr. 22. 22:16
 14/19 anonim ***** válasza:
Én írtam a hányadék külsőt: hajam alig van, ruhára nincs pénzem, így nem rúgok labdába. Ez van, már kezdem elfogadni.
2013. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hajad alig van? Ugyan mar! Told le kopaszra az egeszet akkor.. A kopaszodas valoban nem tul szexi, de vannak olyan kopasz pasik akikert elolvadnak a nok. Ruhakban meg nem kell csilivili.. Csak ne legyen izzadtsagfoltos budos..
2013. ápr. 22. 23:07
 16/19 anonim ***** válasza:

Jó egy kicsit túloztam,:) Annyira azért nem vészes, hogy full kopaszra nyírja :) Úgy néznék ki mint Hitman :DD

Büdös nem szoktam lenni, legalábbis azt hiszem :)

2013. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha látnál rólam képet akkor tudnád hogy miért van ennyire nehéz dolgom.Igaz nekem voltak már barátnőim de eléggé nehezen megy a csajozás a külsőm miatt.Van aki menthetetlen és hiába változtat frizurát ha az arca okádék szinten van


Csajozáshoz születni kell,nem mindenki születhet helyes pasiként

2013. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Hitman pedig joo :D

Utolso: voltak baratnoid, es azt mondod nem megy? :D hat akkor azok a lanyok? :D ugyan mar, onertekelesi zavaraid lehetnek :D

2013. ápr. 23. 06:22
 19/19 anonim ***** válasza:
100-ból 1 ha összejön,de az is csak akkor ha be van drogozva
2013. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!