Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemmel már nem is beszélü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel már nem is beszélünk, annyira utál. Volt, akinek sikerült rendbe hoznia kapcsolatát erről a mélypontról?

Figyelt kérdés
Hiába beszélünk, ő mindig a legrosszabbat feltételezi rólam. Szerinte örömömet lelem abban, hogy tönkrement a házasságunk és nem tudjuk rendbe hozni. A külön költözésre gondoltam, vagy valami ilyen radikális megoldásra.
2013. ápr. 23. 22:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

8,10


Veled nem érdemes beszélgetni, mert arcátlanul kamuzol.

2013. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan emberek, akiknek szimplán mániája (nagyon gyakran alaptalanul ) a beteges bizalmatlanság, féltékenység, stb. A kérdező nyilván egy ilyen anonim oldalra leírta volna, ha megcsalta, és így kérdezte volna a gyk- olvasóinak véleményét.

És egyébként sem erről szólt a kérdés!

2013. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akkor ne beszélgess, nevetséges amit írsz, 22%-os.
2013. ápr. 23. 23:04
 14/19 A kérdező kommentje:
A többi-értelmes- válaszolónak írom, hogy nem merült fel a hűtlenség gyanúja egyik oldalról sem. Valószínűleg nekem a "legrosszabb" szófordulat egészen mást jelent, mint itt egyeseknek.
2013. ápr. 23. 23:06
 15/19 anonim ***** válasza:
És gyereketek is van, vagy nincs még?
2013. ápr. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Két nagy.(17, 20)
2013. ápr. 24. 07:11
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, értem, akkor ez már nem friss kapcsolat annyira, hanem hosszú házasság. És már rég ilyen zűrös a helyzet? A gyerekek Veletek laknak? Nem tudom, hogy olyasmire, mint párkapcsolat-terápia, gondoltatok-e már?
2013. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Közben megbeszéltük, nem engem utál, de nagyon fájdalmas neki a terápia. amire járunk.
2013. ápr. 24. 20:04
 19/19 acelsziv ***** válasza:
Miféle terápia?
2013. máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!