Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? Hogyan oldanátok ezt meg? (bővebb lent)

Figyelt kérdés
Jövő hétvégére a barátaim szerveztek egy kirándulást (péntek-szombat-vasárnap) de én még csak nemrég óta tartozom abba a baráti körbe (pár hónapja) ,de hívtak engem is. Ez így jó meg minden,csak az a gond, hogy 22-en megyünk, és abból én csak 7 embert ismerek..Ja és persze álmaim pasija is ott lesz,akivel épp most kicsit össze vagyunk veszve..Kicsit félek,mert lesz 1-2 olyan lány is,akivel nem nagyon bírjuk egymást. Na szóval az a kérdésem, hogy ti hogyan viselkednétek a helyembe? Légyszi mondjatok tippeket, hogy ti mit tennétek! (legyek mindenkivel jó fej,azokkal a csajokkal ne dumáljak, vagy mit tegyek???) S.O.S és bocsi ha kicsit nem jól fogalmaztam..
2013. ápr. 24. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mennék el, lusta lennék hozzá...
2013. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat légyszi!!!
2013. ápr. 24. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem mennék el olyan emberekkel kirándulni, akiket nem kedvelek.


24/F

2013. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

10 nap múlva kirándulás 3 napra, 22 ember , 7-et ismersz 1-el fasírtban vagy , mi lesz a vége?


10 - 3 = 7 + 22 - 1 =21

Szóval én mint zseniális professzor arra a valószínűségszámításra jutottam, hogy legyél együtt azzal a 7 emberrel 3 napig de közben ismerkedj a többi 14 el és a srácot meg hagyd békén majd szól ha akar valamit.

2013. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Frigg ***** válasza:

Szerintem ne pörögj rá túlzottan, menj el nyugodtan. Én legalábbis elmennék a helyedben. Azokkal a csajokkal ne foglalkozz, ignoráld őket. Lesznek ott még bőven, ismerkedj meg a többiekkel is. Aztán hátha ez a hétvége jó lesz arra is, hogy kibékülj az álompasival. Szóval én azt mondom egy próbát mindenképp megér!


23/N

2013. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el a lányokat akiket nem bírsz ne törődj velük de ne is legyél olyan bunkó velük okos enged szamár szenved. Érezd jól magad inkább.
2013. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Menj el, ismerkedj, barátkozz, kerüld a három nem szimpi csajt és próbálkozz be álmaid pasijánál, ja és legfőképpen érezd jól magad. Éld az életet.
2013. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el. Lehet, hogy nem ismered őket, de majd megismered. Lehet, hogy tök jóba leszel a többiekkel. Ha valakit nem bírsz azzal meg nem kell foglalkozni.
2013. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!