Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyes viselkedés ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes viselkedés ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Férjes asszony vagyok, de viszonylag fiatal (26 éves). Az arcomon elég fiatalos, lehet még ennyinek sem nézek ki. Egy esetben a személyim is elkérték, mikor cigit akartam venni. Na de mindegy is.

A lényeg: Mit kell tenni, ha próbálnak az utcán felcsípni a férfiak? Elég vékony vagyok és nagyon szerencsés az alakom. Összességében jól nézek ki és ezt mások is látják, próbálnak felszedni, mosolyognak, szemezni próbálnak, beszélgetést kezdeményeznek, csapják a szelet, vagyis próbálják csapni.

De nekem nincs tapasztalatom az ilyesmikben. Férjem az első férfi az életemben, már 8 éve vagyunk együtt, 1 éve házasok. Jót tett nekem az asszony lét, úgy mond, megváltoztam, megszépültem és ezt mások is látják. De komolyan mondom fogalmam sincs mit kell ilyen esetben tenni.

Ma is történt reggel, hogy az orvosi rendelő fele volt dolgom, intéztem a kis ügyeimet és egy hapsi, nagyon nézett, mosolygott, feltolta a napszemüvegét. Én zavarba jöttem és bementem a házba, ahol dolgom volt és ki se mertem jönni.

Nem tudom hogyan kell lereagálni. Segítenétek?


2013. ápr. 25. 13:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
1,8! igaza van N
2013. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem kell az ilyenekkel keresni a szemkontaktust.

Ha épp rádmosolyog valaki, nyugodtan visszamosolyoghatsz, attól, hogy férjnél vagy, még nem kell komolynak, hidegnek lenni. Csak azért ne állj le szemezni másokkal.

Ha esetleg olyan helyzetben vagy, hogy nem csak elsétáltok egymás mellett, hanem egy helyben kell várnod és valaki nagyon szemezne veled, nem veszi a lapot, hogy nem viszonozod, nézz rá mosolyogva és mutasd fel a kezed, a gyűrűvel.

Ha bókolnak, mosolyogva köszönd meg és tedd hozzá, hogy már lekésett Rólad.(vagy valami ilyesmit)

2013. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!