Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt más lány is akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más lány is akinek A-s a mellmérete és huszonéves?

Figyelt kérdés
Titeket zavar hogy kicsi a melletek?Nektek nehéz volt elfogadni?Volt hogy pl.suliban régen csúfoltak miatta vagy bárki más megszólt?
2009. szept. 26. 18:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Engem is nagyon zavar hogy nem húzhatok fel bármilyen felsőt hiába tetszik!:((
2009. szept. 27. 18:01
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
az nem baj ha egy lánynak nincs nagy melle csak ne hordjon push up melltartót meg kitömött d-s sz°rt ez olyan mint ha minden kispO°°csű pasi egy rúd rákoczi szalámival a gatyályában szaladgálna.
2009. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem bármilyen felsőt felvehetsz, sőt te vagy az, akinek minden jól áll... Nézd meg a modelleket a kifutón, szinte egyáltalán nincs mellük és mégis rajtuk mutatnak a legjobban a ruhák.

Tényleg, szerintem sokkal szerencsétlenebb helyzetben van az, akinek nagy melle van, neki oda kell figyelnie, hogy ne rakja ki túlzottan, hogy épp hogy áll abban a felsőben, jól tart-e a melltartó, aggódnia kell, hogy megereszkedik...stb

Sőt, akinek az alkatához képest nagy a melle azt hajlamosak a pasik ducinak nézni (barátom az összes nagymellű barátnőmet leducizta már, pedig szegényeknek kb 65 centis derekuk van, vékonyabbak nálam).

Nekem B-s mellem van, de ha olyan felsőt akarok felvenni, akkor van, hogy direkt olyan melltartót veszek fel, ami kisebbnek láttatja, és szivacsos melltartót nagyon ritkán (szinte soha, vagy csak ha fiúsan vagyok amúgy felöltözve)

2010. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!