Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti mivel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti mivel és hogy szőrtelenítetek? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés

1) Mivel csináljátok?


2) Mely testrészeken?

A mellkas általában alap meg a hónalj is, de lábon nem tetszik a szőrtelenség. Viszont nem néz ki furcsán, hogy lábon és alkaron mégis van?


3) Az intim helyeken mivel és hogy? Nem nagyon b*zis ha kicsi szőr sincs. Vagy a farok felett kevés marad az úgy jobban néz ki szerintetek?



2013. ápr. 27. 22:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ja és hát a szokásos borotválkozás arcon.
2013. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

hegesztés közben a fröccsenő fém csinálja helyettem


amúgy csak a képemet azt csak "sörtésre"

2013. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Lábon,hason,kézen kívül mindent borotvállok.
2013. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
még a szemöldöködet is? :O
2013. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 lacó__ válasza:
1 liter Molt 95-ös benzinnel,és 1 db öngyújtóval.
2013. ápr. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én testszőrnyírót használok,vagy borotvát. A mellkasomat,hasamat,hónaljat és intimet csupaszra,A karomon és lábamon rövidre vágom,pont azért,mert fura,hogy fent csupasz,a lábam meg durván szőrös.
2013. ápr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Én csak a hájas hasamat szoktam borotválni.
2013. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
A hasam tiszta puding és ha még sörös is.... az nem néz ki jól. Ezért inkább leborotválom és csak a hájam látszik.
2013. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

1. Borotvával, néha szőrtelenítő krémet használok/használtam


2. Farkam körül és a golyókat és fenék tájékot gyakran, de nem mindig szoktam, barátnőm szereti ha csupasz, és miatta csinálom szívesen, de amúgy is lenyírnám valamennyire odalenn. Hónaljt mindig totál leszedem, mellkast néha, hason meg a farokszőrzettől függően, ha hagyok kicsit farok felett formára nyírva akkor hason is meghagyom, ha csupaszra tolok mindent akkor ott is leszedem, de nem olyan bozontos a hasam szerencsére.

Arcon változó, hol borostás vagyok, hol meg totál sima.

Lábakat nem borotválom, sem a kezeimet, de ott nem is vagyok durván szőrös.

Legtöbbször mindent borotválok, de néha veszek szőrtelenítő krémet, ha olyan kedvem van. Amúgy meg nem szúr, csak az nyafog emiatt, aki kényes, és különben is meg lehet szokni, nem zavaró, és ha a páromnak a látvány örömet okoz, akkor nekem is és szívesen csinálom. Ha a csajomat szeretem csupasz puncival látni akkor miért ne várhatná el ezt fordítva is, joga van hozzá, és én ezt nem is tagadom meg tőle.

Ennyi.

2013. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19-es vagyok, bocs, nem szedtem külön a 3-as pontot.

Ja és egyáltalán nem b*zis a szőrtelenítés! Ha valaki annak tartja hát tartsa, lesz@rom.


Szerintem sokkal b*zisabb a kislányos testalkat, a mai srácok többsége olyan mint egy nő, nincs 60 kiló sem, szemébe lóg a haja és ki van vasalva, festik a körmüket, és néhányan sminkelnek is, ráadásul csili-vili b*zis ruhába járnak, és még az árnyékuktól is megijednek. Na ez b*zis, de nem a szőrtelenítés! :)

2013. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!