Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti mivel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti mivel és hogy szőrtelenítetek? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés

1) Mivel csináljátok?


2) Mely testrészeken?

A mellkas általában alap meg a hónalj is, de lábon nem tetszik a szőrtelenség. Viszont nem néz ki furcsán, hogy lábon és alkaron mégis van?


3) Az intim helyeken mivel és hogy? Nem nagyon b*zis ha kicsi szőr sincs. Vagy a farok felett kevés marad az úgy jobban néz ki szerintetek?



2013. ápr. 27. 22:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
3%

"19-es vagyok, bocs, nem szedtem külön a 3-as pontot.

Ja és egyáltalán nem b*zis a szőrtelenítés!"


Nos, pont a 19-es hozzászólásoddal bizonyítod be, mennyire b*zeráns dolog a szőrtelenítés :D

Az a nagy szerencséd neked, hogy nincs már kötelező sorkatonaság, ezzel a szőrtelenítős b*ziskodással nem telt volna el úgy nap számodra, hogy szivatásból nem dugnak fel a seggedbe valamit :D

2013. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

19-es köszi az értelmes választ! Talán az egyetlen értelmes választ.


Teljesen igazad van.


A 21-es meg szimplán hülye vagy esetleg olyan teste van ami szőrrel, szőr nélkül is gusztustalan és ezért szólogat be ilyeneket nagy keményen egy anonim oldalon a neten.

2013. máj. 15. 18:05
 23/24 anonim ***** válasza:
90%

21-esnek:


Nem igazán érdekel a megítélésed és a véleményed, nekem van csajom, aki imád, szeret, és odáig van értem én pedig érte, és izgatónak találja a kidolgozott sportos testem, és azt hogy gyakran szőrtelenítek. Neki például tetszik ha a mellkasomon hagyok szőrt, de odalent szereti ha csupasz, én megértem, orálozásnál neki is jobb lehet, ahogy nekem is jobb a borotvált punciját nyalni, nem pedig a szőröset.

Nem tehetek róla, hogy ezt te nem tudod, nem akarod megérteni, vagy nem vagy tekintettel például a nők igényeire. Nyilván azért mert fogalmad sincs a nőkről, talán még nővel sem voltál, nem hogy párkapcsolatban.

Én teszek azért, hogy a barátnőmnek is jó legyen minden szempontból, mert szeretem, és mert ez nem esik nehezemre, örülök ha örömet okozhatok neki.


Megjegyezném, hogy igenis voltam katona!


Nyilván a katonaságnál nem törődtem a borotválással, nem csak azért nem, mert férfiak közt voltam, és bármitől tartanom kellett volna (nem kellett, és nem is mert volna belém kötni senki a termetem miatt), hanem azért sem, mert nem volt rá időnk, ugyanis mi ott dolgoztunk, edzettünk gyakorlatoztunk, amiről neked nyilván fogalmad sincs, mert még életedben nem volt kérges a tenyered a munkától, és még hírből sem ismerd az izomlázat vagy a munkából adódó fáradtságot.


22: Köszi, szívesen segítettem. Nem lesz valaki b*zi attól, hogy ápolt, vagy szőrtelenít. Attól sem lesz senki meleg ha sportol, kisportolt és igényesen férfias teste van, vagy ápolt bőre, ápolt körme, fehér és egészséges foga stb.


Kedves 21-es, ez itt a XXI. század, ébresztő, nem a vadnyugaton élünk!

Nekem semmi bajom azzal, ha valaki sehol nem borotválja magát, mint írtam, én sem mindig teszem, de ne merészeljen leb*zizni egy semmirekellő gyíkfing puhapo:csű suttyó!

2013. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
9%

"Nem tehetek róla, hogy ezt te nem tudod, nem akarod megérteni, vagy nem vagy tekintettel például a nők igényeire. Nyilván azért mert fogalmad sincs a nőkről, talán még nővel sem voltál, nem hogy párkapcsolatban."


Vagy esetleg azért, mert nem a divat által meghülyített tinip*csákkal és plázaribikkel kezdek :)


"Megjegyezném, hogy igenis voltam katona!"


Hát akkor nagyon elfajult már a világ, ha már a katonaság is itt tart..


"ugyanis mi ott dolgoztunk, edzettünk gyakorlatoztunk"

Na ne má', milyen katonaságon voltál te? :D Az én időmben az alapkiképzés után csak értelmetlen sz*rságokkal próbáltak minket megóvni attól, hogy az unalomtól megdögöljünk :D


"mert még életedben nem volt kérges a tenyered a munkától, és még hírből sem ismerd az izomlázat vagy a munkából adódó fáradtságot."

Bocs, de nem megyek bele ilyen kinekerősebbazapukája szintű virtuális f*méregetésbe, mert - ellentétben veled - nem érzek rá kényszert, hogy az egész világnak bizonygassam, hogy én vagyok a working class hero :D


"Kedves 21-es, ez itt a XXI. század, ébresztő, nem a vadnyugaton élünk!

Nekem semmi bajom azzal, ha valaki sehol nem borotválja magát, mint írtam, én sem mindig teszem, de ne merészeljen leb*zizni egy semmirekellő gyíkfing puhapo:csű suttyó!"


Igen, azt látom, hogy te nem vadnyugaton élsz. Hanem a konzumidiotizmus posványában tengődsz, agyatlan birkaként :)

Végülis, ha csajod van, akkor b*zi tényleg nem vagy, a megfelelő definíció rád: a viselkedése bizonyos aspektusaiban homoszexuális jelleget mutató heteroszexuális. Asszem ezt hívják metroszexuálisnak :D

2013. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!