Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Spermát meglehet kóstolni? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tidal kérdése:

Spermát meglehet kóstolni? :D

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok,napomta ha tudom kielégítem magam. Ha megkóstolnám (Tudom hülyén hangzik..) mi bajom eshetne? Mert én azért nem merem,mert bele gondolni is szar.. Elvileg azok így néznek ki nagyítóval: ~¤ ,és ez hatol be,ebből lesz a gyerek.. Tehát mi bajom eshet? Vagy nem lesz semmi,megkóstolom azt csá? :D Értelmes válaszadóknak megy a Zöld Pacsi! Kòszi előre.

2013. ápr. 28. 22:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
persze hogy meglehet, én minden pénteken kóstolgatom
2013. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
41%
kend vajas kenyérre uborkával fogyasztható én szeretem :D
2013. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
57%
Vigyázz, terhes leszel! :D
2013. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Persze h megkostolhatod,nem lesz semmi.terhes nem lehetsz tőle xd
2013. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

elvileg ezek így néznek ki nagyítóval :D nagyon vicces :D leleményes

nem lesz bajod ha izlik egyed de fúúúúj undorító

2013. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Semmi nem lehet belőle, de miért szeretnéd megkóstolni? Ez nem valami egészséges. Nem rosszból de tedd fel magadnak a kérdést hogy ez mire jó? Én soha nem éreztem vágyat ez után, na mindegy... A lényeg te ezt jónak érzed akkor cselekedd meg, bajod nem lehet tőle, legalábbis fizikai, az más kérdés hogy a szellemiséged hogyan fog sérülni.
2013. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Hagymával fogyasztható? xDDDD :D Na ,hülyeséget férre téve ment a pacsi aki értelmes választ adott.
2013. ápr. 28. 22:15
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
megkóstolhatod, semmi bajod nem lesz tőle... de készülj fel rá hogy szar íze van :)
2013. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
előbb nézz utána, miben más a nagyító és a mikroszkóp!
2013. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz bajod,fene a gusztusod.

De ami ennél is fontosabb:

Miért pont pénteken? :D

Szombaton nagyböjt van? XD

2013. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!