Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Spermát meglehet kóstolni? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tidal kérdése:

Spermát meglehet kóstolni? :D

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok,napomta ha tudom kielégítem magam. Ha megkóstolnám (Tudom hülyén hangzik..) mi bajom eshetne? Mert én azért nem merem,mert bele gondolni is szar.. Elvileg azok így néznek ki nagyítóval: ~¤ ,és ez hatol be,ebből lesz a gyerek.. Tehát mi bajom eshet? Vagy nem lesz semmi,megkóstolom azt csá? :D Értelmes válaszadóknak megy a Zöld Pacsi! Kòszi előre.

2013. ápr. 28. 22:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
11%
pénteken jól befalok, aztán szombaton pihi és emésztek
2013. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
20%
Na úgy látom, megint rám szálltak a lepontozók. :D
2013. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Szellemileg miért változnék?!
2013. ápr. 28. 22:25
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyes cikkek szerint még egészséges is.xD
2013. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
29%
mert nem normális, hogy a genyádat eszed, azért... semmit nem hagysz ki ha nem kóstolod de ma még a sajátod, holnap haverodé 30év mulva meg a gyerekedé és hopp meg is változtál szellemileg... persze ez nem törvényszerű de na...
2013. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
53%

Ne edd meg!!

A fogamzásgátlóban van olyan cucc,ami segít a lányoknak,hogy ne legyen allergiás rohamuk tőle.Ők ezért ehetik meg. Mivel te nem mehetsz el nőgyógyászhoz,hogy írjon fel ilyen bogyót, készíts oda magadnak kalciumot,ha nem bírod ki és mindenképp meg akarod kóstolni. De nagyon fontos,hogy ha pezsgőtabletta formájában veszed be,akkor azt csak vizeletben oldhatod fel,különben nem hat.

Sok szerencsét.

2013. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 omba ***** válasza:
88%
Hát figyu, naponta legalább egy vödörnyit lenyelnek a lányok. Semmi bajuk...
2013. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
84%
Tiszta fehérje, semmi bajod nem lesz tőle! Maximum kis öklendezés. :D
2013. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Igazából nem is akartam megkóstolni,csak érdekelt erről egy-két infó.. Nem is gondoltam rá ,hogy megkóstoljam,mert elég gusztusos xd :) Köszi az infókat. Zölld pacsi ment értelmes válasz adóknak. = )
2013. ápr. 29. 10:37
 20/29 anonim ***** válasza:
74%
Én már megkóstoltam, azóta sajtot is szoktam belőle csinálni, meg cukorkát, néha azzal kínálom meg a barátaimat is, mert nagyon szeretik. :)
2013. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!