Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Spermát meglehet kóstolni? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tidal kérdése:

Spermát meglehet kóstolni? :D

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok,napomta ha tudom kielégítem magam. Ha megkóstolnám (Tudom hülyén hangzik..) mi bajom eshetne? Mert én azért nem merem,mert bele gondolni is szar.. Elvileg azok így néznek ki nagyítóval: ~¤ ,és ez hatol be,ebből lesz a gyerek.. Tehát mi bajom eshet? Vagy nem lesz semmi,megkóstolom azt csá? :D Értelmes válaszadóknak megy a Zöld Pacsi! Kòszi előre.

2013. ápr. 28. 22:12
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Váljon egészségetekre!
2013. ápr. 29. 12:32
 22/29 anonim ***** válasza:
16%
Gratulálok, hogy ilyen dolgokon gondolkodsz 14 évesen!!! Undorító, hogy hová fajul a világ...
2013. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem megy pic.sába akkor nem lesz semmi de ha pl. te drog hatása alatt vagy és valaki iszik a spermádból abba is jut egy kis drog.
2013. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megkóstolhatod, nincs rossz íze. A csajok nagy része szereti lenyelni, orális szexnél, és semmi bajuk sincs. :) Neked sem lesz.


Viszont ha már benne vagy, hogy megkóstold, akkor már inkább miért nem szopod le magad? Úgy sokkal jobb érzés masztizni, sokkal nagyobbat élvezhetsz, és a végén egyenesen a szádba kapod az anyagot, amit le is nyelhetsz. :) Én ilyen koromban majdnem minden nap így masztiztam, imádom szopni magam, csak már sajnos nem megy úgy mint régen, mert nem hajlik olyan jól a derekam sajnos. Ha van kedved, próbáld ki, vesztenivalód nincs, legfeljebb nem csinálod többet, ha nem jön be a dolog. Bár kétlem, hogy nem tetszene, miután élvezel egy hatalmasat, úgy hogy mindened beleremeg. :)

2013. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Igen,nállam is ez a gond.. :/ Még had nőjjön a vesszö,és aztán majd kipróbálom. ;))
2013. ápr. 30. 10:45
 26/29 nyári miklós ***** válasza:
Myugodtan meg kóstolhatod semmi rossz nincs abban lehet még meg is szereted.
2013. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 pinkpancser ***** válasza:
79%
Csak felnőttként el ne meséld a gyerekeidnek, hogy megetted a testvéreit :D
2013. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 viktor60 válasza:
41%
Imádom! Minden reggel a tea mellé letolok 2 deci spermát is. A szomszéd cigánygyerekek beleverik nekem este, aztán beteszem a hűtőbe és letolom. Attól olyan szép a szám széle. Olyan csillogós, aztán délutánra kipállik.
2013. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
30%
misux-nak full igaza van.
2013. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!