Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítene valaki kiigazodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki kiigazodni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy fiú és egy lány. A fiú évek óta szerette a lányt, a lány erről nem tudva élte boldogan az életét. A fiú nem mert közeledni a lány felé. Úgy döntött inkább legyenek ismerősök, mint hogy elutasítsák és kellemetlen legyen, mikor találkozik a lánnyal. Részben viszont abszolút esélytelennek látta, hogy akármi is legyen.

Néhány év múlva a fiú gimibe ment. Itt már félig-meddig sikerült nem gondolni a lányra, de következő évtől ő is oda ment tanulni, így azóta ugyanolyan reménytelen a szerelme, amit így már el sem tud nyomni. Nagyjából 2-3 év kellett ahhoz, hogy elnyomja valahogy mégis az érzéseit és lebeszélje magát a lányról, hogy nem hozzá való, úgy is nagyképű a csaj, túl cicababásan viselkedik. Ezek az érvek nem mindig állták meg a helyüket, de így legalább azt elérte, hogy nem szerelemmel gondol a lányra. De végül mégis rájön, hogy teljesen fölösleges bebeszélni magának a hülyeségeket(hogy nagyképű a lány, cicababás, stb), mert igazából mindig úgy gondol a lányra, hogy "de jó lenne most is vele lenni". Azóta is minden nap eszébe jut és arra gondol, milyen reménytelen az ügy, már semmiképp nem lehet az övé. Addig várt, hogy a fiú is és a lány is kellemetlennek érzi egymás jelenlétét és a lány TALÁN valamennyire szégyenli is, hogy ismerőse a fiú. De a fiú nem tudja, hogy a csaj tényleg szégyenli és talán mintha úgy gondolna a fiúra, hogy "Jaj már megint ez a gyerek", vagy ezt csak a fiú képzeli be és a csaj normális ismerősének tartja a fiút.


Gondolom nem mondok nagy újdonságot, ha elárulom, hogy ez a bizonyos fiú én vagyok. Már annyiszor átrágtam magam ezen és már nem tudom, hogy most akkor mi van. Ez milyen szerelem? A lány tényleg utálhat már? Mittegyek? Próbáljam elfelejteni? Mi a megoldás?


18/F


2013. máj. 2. 22:45
 1/7 A kérdező kommentje:
*Mit tegyek?
2013. máj. 2. 22:55
 2/7 anonim ***** válasza:
A lány helyében én megsértődnék, hogy még egy próbát sem érek meg. Ha van olyan éretlen, hogy egy vallomás miatt úgy kezeljen, mint egy zaklatót, legalább kiábrándulhatsz belőle. Ennél az őrületnél mindenképpen jobb lenne, ami előbb-utóbb meglátszik a viselkedéseden és ettől leszel végül ijesztő. Ráadásul még csak nem is barátságot kockáztatnál.
2013. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hááát, te nagyon szerelmes vagy a lányba... igaza van az az

előzőnek, ha meg sem próbálod, azzal csak a lányt bántod meg(ha kiderül). szal szerintem menj, vegyél neki virágot( az minden lánynál hatásos), ha lehet rózsát(én azt szeretem a legjobban :D), és mond meg neki... jah és vegyél csokit és cigit is, mert ha nem jön be, akkor rá tudsz gyújtani( ami megnyugtat(legalább is engem megnyugtat)), és csokit, mert az szomorúságűző elvileg(nálam nm működik)


remélem segítettem.

2013. máj. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

(Nem cigizek és ő sem, de azért tetszik az ötlet. :))


Egyből virágot és csokit? Az nem erős kezdésnek? (Amúgy nekem a vörös rózsa a kedvenc virágom.)Nem lenne jobb, ha először csak közelebb kerülnék hozzá, aztán lassan elhívnám ide-oda, és ha úgy érzem, elmondom neki, hogy többet szeretnék, mint barátság.


Amúgy mindig úgy érzem, hogy szégyell, mintha nem szeretne mások előtt beszélni velem. Vagy ezt is csak beképzelem már? Facebookon sem merek ráírni, mert majd minden üzenetéről úgy gondolom, hogy azt már a beszélgetés lezárására írta, és nem akar már velem többet beszélni. Attól félek, hogy csak elijesztem a nyomulásommal. Tudtok adni valamilyen tanácsot?

2013. máj. 4. 00:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj azzal, ha kezdettől kimutatod, hogy nem csak barátságot szeretnél.
2013. máj. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ha tudsz angolul, ajánlom ezt a képregényt, de a hozzátartozó szöveg is mond valamit.

2013. máj. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is állj a sarkadra ès mond el neki mit èrzel. Èn is ilyen cipöben jarok csak annyi a külömbsèg hogy mi mèg szemèlyesen soha nem beszeltunk csak telefonon es Fbn.meg egy helyre jarok vele szórakozni. hivd el fagyizni csinalj vele egy par közös programot es utana alakul majd magától. èn is hasonlót teszek a sráccal :)
2013. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!