Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért nincs egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nincs egyáltalán önkritikátok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy MINDEN lány jópasit szeretne. Kövér, csúnya, átlagos, mind jópasira hajtanak.


Legalábbis a huszonéves korosztályból.


Miért nem hozzátok illő párt kerestek?


És miért egyedüli és kizáró ok a külső?


2013. máj. 4. 22:24
 21/93 anonim ***** válasza:
És hidd el, sosem a külsőel van a baj. Ha igen, akkor sem - akkor nem az Ön készüllékében van a hiba.
2013. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 A kérdező kommentje:

Amúgy onnan tudom, hogy ekkora igényeik vannak a külsőt illetően a huszonéves lányoknak, mert szívesen barátkoznak velem, kiöntik a lelküket, lelkiszemetesládának is szeretnek használni.


csak párkapcsolatra nem vagyok jó. Tehát a belsőmmel minden rendben van. Címlapfiú lennék én lennék a nők álma :)

2013. máj. 4. 22:43
 23/93 anonim ***** válasza:
78%
ekkora.. hülyeséget.. már elnézést.. Nem általánosítasz? De igen pontossan azt csinálod. Am ha nem vagy épp címlapfiú, de van stílusod (nem nem kifejezetten öltözködési stílusra értem, mert sokan azthiszik hogy stilus=divat) akkor bármelyik csajt megkaphatod. Nem kell ez a rizsa hogy a csajok hibája az egész.. Persze könnyű rákjuk kenni mindent. Te ittvagy, mindent megteszel, de mégse kellesz senkinek, szegény fiú.. Lehet ha mondjuk nem azzal törődnél, hogy ide irogasd az ilyen értelmetlen kérdéseket, hanem arra fordítanád az időt, hogy elmész valahová szombat este, meghívsz egy szimpatikus lányt egy italra, elbeszélgettek, nem itt tartanál. Mert képzeld, vannak normális lányok. Nem is tudom elképzelni, hogy aki ilyen kérdést ír ki, az egyáltalán beszélgetett-e már normálisan a másik nem valamely tagjával.. Amúgy meg addig örülj, amíg nem jössz össze egy üresfejű phicsával akinek csak a külső számít.
2013. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
88%

MINDENKINEK mást jelent a jópasi fogalma.

Én pl teljesen odavoltam egy meglehetősen csúnyácska pasiért, amit csak így utólag látok igazán. Akkor-ott-úgy nekem ő volt a "jópasi".

Szerintem amúgy az evidens, hogy egy számomra nem tetsző emberrel nem jövök össze, nem a külseje miatt vagyok vele, de ha nem tetszik, akkor nem fogok vele összejönni...


Meg mi az,hogy nem hozzánk illő párt keresünk? Attól függetlenül,hogy szerinted egy csúnya lánynak szép barátja van, és nem illenek össze, attól ők még láthatják egymást szépnek..és le*arják a véleményed.

Ez a kérdés akkora baromság, remélem ennél hülyébb gondolat nem szokott benned felmerülni. Habár kitudja, szerinted minden ember egyforma. :/

2013. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
76%
Tehát valójában az egyetlen problémád neked nem is a nőkkel van, hanem azzal, hogy ronda vagy. Erről sajnos a nők nem tehetnek, ne őket hibáztasd!
2013. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
100%
kiöntik a lelküket.. lehet nem kéne rá alkalmat adni, hogy kiöntsék. Te akarnál egy olyan csajjal járni, aki minden bajodat tudja? Nemhiszem. Egy nőnek férfi kell, nem lelkizsepi. Előbb hódítsd meg, aztán lehet vigasztalni.
2013. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:

"Tehát a belsőmmel minden rendben van. Címlapfiú lennék én lennék a nők álma :)"

lehet hogy velem van a baj,de nekem a kérdésedből és a válaszodból az jött le hogy igenis sok gond van veled

2013. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 A kérdező kommentje:
25: előbb pont azt magyarázták nekem hogy nem a külső az elsődleges, akkor miért baj ha ronda vagyok? :)
2013. máj. 4. 22:51
 29/93 A kérdező kommentje:
27: mivel már nagyon besokalltam és ezért írtam ki a kérdést elhiszem hogy így látod.
2013. máj. 4. 22:52
 30/93 anonim ***** válasza:
72%
mert a nők a jó génekre mennek, nem a selejtre. Trust me, I'm a biologist.
2013. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!