Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért nincs egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nincs egyáltalán önkritikátok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy MINDEN lány jópasit szeretne. Kövér, csúnya, átlagos, mind jópasira hajtanak.


Legalábbis a huszonéves korosztályból.


Miért nem hozzátok illő párt kerestek?


És miért egyedüli és kizáró ok a külső?


2013. máj. 4. 22:24
 81/93 A kérdező kommentje:

fürdetni valakit átvitt értelemben annyit jelent, hogy tisztázni, elhárítani a vádakat...


hány éves vagy tulajdonképpen?

2013. máj. 7. 21:21
 82/93 anonim ***** válasza:

nem rád tartozik a korom.

nem fürdetem magam ki semmiből, amúgy értettem, csak bohóckodom, mert a téma sem komoly, nekem miért kellene annak lennem. és hogy miért kell neked agybeültetés? mert nincs. ezt arra alapozom, amiket eddig írtál. folyamatosan ellentmondasz magadnak, meg ahogy itt már valaki más írta, összevissza beszélsz. tiszta vicc vagy.

2013. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 A kérdező kommentje:

nem beszélek össze vissza. ti forgatjátok ki a szavaimat.


és írtok olyan baromságokat, hogy a lelkiszemetesládából lehet a legkönnyebben pasi.


ebbe már belefáradtam. csak megerősítettetek az eddigi elképzeléseimben.


sziasztok!

2013. máj. 7. 21:47
 84/93 anonim ***** válasza:
100%

minek írsz ki kérdést, ha képtelen vagy érdemben reagálni a válaszokra? többen elmondtuk, hogy nincs igazad.

általánosítasz pár tapasztalat alapján.

legalább ugyanennyien elmondtuk, hogy nincs igazad, tehát a logikád szerint beismerhetnéd, hogy nincs igazad.


a szavaid nincsenek kiforgatva.


igen, a lelki szemetesládából lehet a legkönnyebben csajozni. csak te nem tudod hogy kell, mert nem vagy igazi férfi.

2013. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:

Így lehetsz lelki szemetesládából a csaj pasija: Segíts neki elfelejteni!


Csaj: jaj de megbántott ez meg az, az xy-nal megcsalt az a senkiház..stb..stb.stb..


Te:*kussol,hallgatod amit mond, figyelsz, bólogatsz, néha elmondod szerinted is mekkora farok az illető* éééés akció! Lesmárolod a csajt. És vége. hoppá. Szegény kiszolgáltatott sebzett lelkű lány most végre egy megértő férfira talált aki mellett biztonságban érezheti magát!


Ilyen egyszerű a forgatókönyv. És 3-ból 2-nél tutira bejön.

2013. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 A kérdező kommentje:

szerintem egy igazi férfi nem süllyed le odáig, hogy lelkiszemetesláda legyen.


ha van barátnője vele lelkizhet. (igaz akkor sem más pasi miatt...)


az meg más kérdés, hogy mit mondtok, és hogyan cselekedtek. le merném fogadni, hogy teljesen "véletlenül" mindegyikőtöknek jópasi barátai voltak eddig.


én a tetteknek hiszek, nem a szavaknak.

2013. máj. 8. 07:35
 87/93 anonim ***** válasza:
persze, majd mindjárt küldök neked képet az összes eddigi pasimról, csak hogy bebizonyítsam nincs igazad. röhejes vagy.
2013. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 A kérdező kommentje:

oké, várom a képeket!


mindegy. én legalább magamnak nem hazudok, veletek ellentétben.

2013. máj. 8. 09:34
 89/93 anonim ***** válasza:

szeretném, ha itt és most BEBIZONYÍTANÁD!!! hogy kinek és miben hazudtunk.


ellenkező esetben az állításod puszta rágalmazás, ami viszont újabb bizonyíték arra, hogy sötét vagy.

2013. máj. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 A kérdező kommentje:

Nem mersz képet küldeni a pasijaidról, mert kiderülne az igazság :) ugyanúgy neáltalánosíts se merne képet küldeni a pasijáról. bár ő talán nem is tagadja, hogy jópasija van.


úgyhogy az a "nekünk nem jópasi kell" szöveg csak humbug.


maximum 35-40 felett. akkor már érte a nőket annyi csalódás, hogy a belsőt nézik elsősorban.


addig meg külső alapján döntenek. ismered a holdudvar hatást?

pszichológusok bizonyították, hogy működik...

2013. máj. 8. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!