Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért nincs egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nincs egyáltalán önkritikátok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy MINDEN lány jópasit szeretne. Kövér, csúnya, átlagos, mind jópasira hajtanak.


Legalábbis a huszonéves korosztályból.


Miért nem hozzátok illő párt kerestek?


És miért egyedüli és kizáró ok a külső?


2013. máj. 4. 22:24
 61/93 anonim ***** válasza:
Ja és soha nem volt barátnőm, de olyan lány se, aki egy minimális vonzalmat is érzett volna irántam, hozzáteszem, én se bombázóknál próbálkoztam SOHA!
2013. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 A kérdező kommentje:

56os gondoltam, hogy te is így jártál.


Úgy se fogunk normális választ kapni, inkább lehülyéz minket, és azt fogja mondani, hogy "nem plázacicáknál kéne próbálkozni". Vagy azt, hogy "rossz lányoknál próbálkozol".

2013. máj. 7. 19:35
 63/93 anonim ***** válasza:

Hát küldjetek képet, érdekelne az a végtelen rútság, amivel Isten ezek szerint megáldott titeket.


Arra még egyébként nem gondoltatok, hogy nem feltétlenül a külsővel van itt a probléma? Esetleg leültetek már elgondolkodni azon, hogy ti magatok mit csinálhattok rosszul? Mert ha nem, akkor először ne azt vegyétek elő, hogy a lányok a hibásak. Ti magatok is minimum ugyanannyira hibásak vagytok, önmagatokból kell először kiindulni.

2013. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
100%

56%-os, 30-40 lány, nem a többség és ezek után általánosítasz, az azt jelenti, hogy elég buta vagy.


Kérdező: nem az a baj, hogy rossz helyen próbálkozol, hanem az, hogy olyan belsővel, mint ami neked van, ne haragudj, de egyik ép elméjű lány se akar kezdeni és ugyan ez igaz az 56%-os huszárra is. Honnan veszem ezt? Csak abból következtetek, ahogy itt nyilatkoztok. Az bőven elég hozzá.

2013. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 A kérdező kommentje:

63: nem küldök képet. a fenének hiányzik, hogy visszaéljenek vele. meg aztán őszinte választ úgyse kapnék...


64: klassz, akkor veled szívesen bejátszanám, hogy küldök két srácról képet, az egyik én leszek, a másik nem. és mondd már meg melyik vagyok én. elvileg pofonegyszerű, hiszen te a külső alapján is megítélitek a belsőt :) (mert odáig sajnos el se jutok a lányokkal, hogy megismerhessenek) tehát nem a belsőmmel van a probléma.

2013. máj. 7. 20:06
 66/93 A kérdező kommentje:
viszont ha eltalálod melyik vagyok, akkor igazat adok neked! és elismerem, hogy hülyeségeket írtam/gondoltam.
2013. máj. 7. 20:07
 67/93 anonim ***** válasza:
Egyet kell értsek az utolsó válaszolóval: ilyen nyilatkozatok alapján én sem szeretnélek megismerni. A következtetéseket vond le magad.
2013. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az a vicces, hogy ellentmondasz magadnak. Nemrég írtad valahol, hogy a lányok csak lelki szemetesládának használnak. Ha akkor igazat mondtál, akkor te b@sztad el, egyrészt minek hagyod, másrészt, abból a szerepkörből a legkönnyebb becsajozni. Ha akkor hazudtál, akkor meg láma vagy, és cseszheted a sulijaidat, ha ennyire sem vagy konzekvens.
2013. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 A kérdező kommentje:

Melyik bolygón élsz?


bármelyik pasit megkérdezed, megmondják neked hogy lelkiszemetesládának lenni zsákutca.


egy nő, ha tetszik neki egy fiú, nem sírni akar a vállán, hanem romantikázni, szexelni.


ha nem jön be neki, akkor akar sírni. más pasik miatt...


67: azt se tudom, hogy néztek ki. bár belső alapján sem jöttök be. de még az is lehet hogy külsőre se.

tehát az érdekel a legkevésbé hogy neked, vagy marcsinak, hogyan jövök be, és mit akar vagy mit nem akar tőlem.

2013. máj. 7. 20:12
 70/93 anonim ***** válasza:
100%

A Föld bolygón élek, ahol az okos pasik tudják hogyan kell kihasználni az ilyen helyzeteket és értik a dolgukat.

De tudom, hogy nálatok a gyáva nyúl bolygón ez másképp megy. Egész nap a sebeiteket nyalogatjátok és egymás seggét, hogy kinek nagyobb az önsajnálata és ki csúnyább kinél és milyen szemét minden nő.

De nem gond, mert egy idő után annyira megutáltok remélhetőleg minket, hogy úgy is elvonultok a világ elől, ami nem gond, több normális pasi marad a normális csajoknak.

Részemről meg úgy is érdektelen, már megtaláltam az Igazit. Tetőtől talpig Férfi.

2013. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!