Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért nincs egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nincs egyáltalán önkritikátok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy MINDEN lány jópasit szeretne. Kövér, csúnya, átlagos, mind jópasira hajtanak.


Legalábbis a huszonéves korosztályból.


Miért nem hozzátok illő párt kerestek?


És miért egyedüli és kizáró ok a külső?


2013. máj. 4. 22:24
 51/93 A kérdező kommentje:
Himu-humi szak? azért megnézném hogyan csináltad volna végig a közgázt, mint én :) (amikor még volt állami támogatott része is)
2013. máj. 6. 18:43
 52/93 A kérdező kommentje:

és igen általánosítasz. leszólod azokat a szakokat, amik ingyenesek.


és engem negatív jelzőkkel látsz el, csak mert nem osztom a véleményed. ez a lelki éretlenség.

2013. máj. 6. 18:49
 53/93 anonim ***** válasza:

1. Emeld ki, másold be konkrétan, hogy hol írtam azt, hogy a közgáz szakot degradáltam. Erről szó sem volt, de látom se a közgázon, se középsuliban, se általánosban nem tanultál meg olvasni.

2. Végig mindenki le lett szavazva, aki nem osztotta a véleményed ennél a kérdésnél és te beszélsz lelki éretlenségről? Ne röhögtess már.

2013. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:

"Akkor kivételeket hol találok?


Mert természetesen minden lány azt mondja magáról, hogy ő más.

Aztán kiderül, hogy mégsem..."


Talán ha nem lennél egy önsajnáló balf@sz el tudnák viselni a társaságod. Nagyon sajnálod magad, de más véleményét nem tiszteled, vissazkézből elutasítod.

Tudodmit? Ha ilyen csökönyös megrögzött önsajnáló f@sz vagy akkor kívánom, hogy soha egyetlen lány se kerüljön veled közeli viszonyba. (még egy utolsó útszéli se) Tetszelegjél csak az áldozat szerepében míg impotens vénember nem leszel. Majd rájössz, hol b@sztad el.

És igen. Az intelligenciaszintedet megmutattad azzal, hogy képtelenvagy tágítani az általánosító nézeteidtől. Lehet hogy a f@sztudjahol végeztél, és egy csomó dolgot betanultál (gratulálok, ügyes vagy TÉNYLEG tisztelet érte) attólmég az emberi kapcsolatok analfabétája vagy. És elvárod, hogy mások is úgy lássák a világot, ahogy te. Mert aki nem, az hülye.

Tudod, van olyan aki tesz azért, hogy ne riassaz el maga körül az összes lányt.

Őszintén remélem, hogy egyszer rájössz, nem minden a másik hibája.

Sok sikert hozzá!

f/19

2013. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
54-es válaszoló! Tisztában vagy-e azzal, hogy a legtöbb csaj ma azt csinálja(tapasztalat!!), hogy megnézi valakinek a külsejét, és CSAK az alapján dönti el, akar-e valamit a pasitól, vagy sem? Mielőtt ítélkezel, ezt vedd figyelembe!
2013. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 A kérdező kommentje:
54es: az nem jutott eszedbe, hogy nem "általánosítanék" ha 1 kivételt találtam volna?
2013. máj. 7. 17:38
 57/93 anonim ***** válasza:

56%-os válaszolótól kérdezem, hogy a legtöbb csajjal találkozott már? a legtöbb csajjal beszélt?

ha nem akkor f@szért nem kussol.

2013. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 A kérdező kommentje:

Én csak a magam nevében válaszolhatok, de úgy sejtem, az 56os is egyet fog érteni velem, mert ahogy elnézem hasonló dolgokon mentünk/megyünk keresztül.


Ha 20ból 20 lánytól ezt kapom, akkor miért ne általánosítanék?

Ráadásul ha az a 20 lány nem egy szőke bombázó volt, aki címlapra való, hanem teljesen átlagos lányok...

2013. máj. 7. 19:31
 59/93 anonim ***** válasza:
Én kb. 30-40 lánytól kaptam eddig visszautasítást, ezek után ne általánosítsak?!
2013. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 A kérdező kommentje:

a szőke bombázós fonállal csak arra akartam utalni, hogy nem azért járunk így, mert olyan lányokat keresünk, akiről lerí, hogy csak a külsőt vagy a pénzt nézik.

és nem is olyanokat, akik nagyon szépek, és jogosan merülne fel a kérdés: mi a fenét akarunk tőlük?


nem erről van szó.


ezért aggasztó a helyzet...

2013. máj. 7. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!