Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért nincs egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nincs egyáltalán önkritikátok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy MINDEN lány jópasit szeretne. Kövér, csúnya, átlagos, mind jópasira hajtanak.


Legalábbis a huszonéves korosztályból.


Miért nem hozzátok illő párt kerestek?


És miért egyedüli és kizáró ok a külső?


2013. máj. 4. 22:24
 31/93 anonim ***** válasza:
85%
De azért te sem mondanál le a formás álomnőről gondolom. Nem másban kéne keresni a hibát, hanem önmagadban, de erre a tyúk eszeddel még nem jöttél rá. Legyen hát legalább neked önkritikád, nem ártana.
2013. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
82%
Látom már megint valaki hoppon maradt.
2013. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy ide válaszolsz és ahogy feltetted a kérdést, az jön le, hogy neked belsőben sincs minden rendben. Márpedig ha ez így van, ne a külsőd és végképp ne a lányokat okold a saját szerencsétlenséged miatt.

Az hogy ki mire bukik, nem írhatod így le.

2013. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
24%

"NEÁLTALÁNOSÍTS"-tól kérdezem:


Mi a véleményed arról, hogy egy csaj megnézi valakinek a külsejét, és ha az nem tetszik neki, utána már szóba se áll a sráccal?!

2013. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
80%

Azt, hogy tökéletesen rendben van. Miért kellene olyannal beszélgetnie, aki mellett nem érzi magát kényelmesen?

És neked mi a véleményed az olyan fiúkról, akik ugyan ezt csinálják?

Gondolom az más, mert azt egy fiú csinálja.

Most jön az, hogy te csak ezt tapasztaltad, mert ronda fiú vagy, de kérlek el se kezd, mert unalmas vagy az az igazság, senki sem kíváncsi már a sirámaidra, senkit sem érdekelsz még csak ennyire sem. Ha csak ez jön ki a szádból, akkor értelmetlen az egész beszélgetés. Már pedig csak ez fog, mert többre nem vagy képes.

Pasi oldalról is ugyanúgy megy a megnézem a nőt, de nem jön be külsőre. Tudom, haverokkal nap mint nap megy a vita. Egyik simán elutasított egy tök cuki csajt, csak mert narancsbőrös volt a combja. Milyen hülyeség már ez?

Azzal van ebben és a többi ehhez hasonló topicban a legnagyobb baj, hogy csak személyes példákra támaszkodtok, azt veszitek alapul és onnantól kezdve, ha valaki eltérő véleménnyel van, már hazudik, mert ti nem azt tapasztaljátok. Fentebb ugyan ez megy, csak nagyobb tételben, gondolom őket is nektek köszönhetjük.

Képtelenek vagytok túllépni a személyes sérelmeiteken, képtelenek vagytok meglátni az érem másik oldalát, igazán megélni az életet, felfedezni a világot. Ez fáj nektek. Nem a nemek és nem a rondaság.

2013. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
74%
Na fiúcskák, és mégis melyikőtök járna túlsúlyos lánnyal? Ilyenkor bezzeg már kussoltok és hirtelen nektek is fontos lesz a külső. Erről ennyit.
2013. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:

az emberek nem egyformák,van akinél sokat számít a külső,van akit inkább a személyiség fog meg

azokat tényleg lehet szidni akik csak a külső miatt nem adnak esélyt a másiknak,de akkor sem minden lány ilyen

én a külső ellenére is adtam esélyt,de a távolság miatt csak fészen beszéltünk,a beszélgetések miatt beleszerettem,6hónap múlva találkoztunk és csodálkoztam hogy miért nem tetszett régebben,össze is jöttünk

attól hogy olyanokkal találkozol akiknek a külső a fontos nem azt jelenti hogy mindenki ilyen

az kb olyan mint amikor a pasikat szidják,gondolom ti sem szeretitek amikor negatív tapasztalatok miatt minden pasit szemét köcsögnek gondolják

2013. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyok túlsúlyos!
2013. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
96%

Fáj nektek, hogy az adott lány külsőleg is vonzó barátot szeretne? Ti talán nem szeretnétek vonzó barátnőt? Elég lenne egy csúnyaság is? Kétlem. Ti is csak jó csajt szeretnétek :) Ha egy lány már csak teltebb (nem kövér), rögtön megy a "zsírdisznózás", hogy az itteni alja közönség szavaival éljek, hozzá nem nyúlnátok még bottal sem kövér lányokhoz, mert nyilván nektek is a jó macák kellenek, akármilyen szép is belül a lelke :D

Legyen már nektek is kis önkritikátok! ;)

Szánalmas már, amitt itt a össze nem nyávogtok, indokolatlanul. És nem vall túl nagy intelligenciára a tény, hogy mennyi "MINDEN lány, ilyen meg olyan" kezdetű marhaságot hordtok össze. Még egyszer mondom: szánalmasak vagyok, szépen menjetek csak csicsikálni, kisfiúknak már ágyban a helye, ehhez még egyértelműen fel kell nőnötök. Nem győzöm ismételni: szánalom. :)

2013. máj. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 Valkoinen perhonen ***** válasza:
77%
Na igen, ha belinkel itt valaki egy teltebb lányt, már rögtön fújjog az összes: uff, ez nekem már sok, nem jön be, túl telt, csúnya, f*szom tudja, stb., de nyilván csak azok a csúúúúúúúúúúúnya, szemét lányok akarnak szépfiúkat, a "pasik" szegénykéim nyilván nem válogatnak külső alapján. ^^
2013. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!